X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Wskazanie do CC - który szpital w Łodzi?
Odpowiedz

Wskazanie do CC - który szpital w Łodzi?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • teqz Autorytet
    Postów: 1063 710

    Wysłany: 4 marca 2018, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Wg ortopedy mam za duże rozejście spojenia łonowego już na tym etapie ciąży (27tc) i mówi, ze mam się psychicznie przygotować na CC. W moich okolicach są naprawdę kiepskie szpitale i chce rodzic w Łodzi.

    Jaki szpital w Łodzi do CC polecacie?
    Zależy mi na:
    - obecności męża podczas CC
    - położnych, które pracują z powołania a nie jakby im kazano
    - najlepiej pokoj 1-osobowy (max 2)
    - bardzo dobrych warunków w szpitalu (wygląd sal, jedzenie itp)

    Macie jakieś szpitale godne polecenia?

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 4 marca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zalezy Ci na warunkach to pro familia- 6000zl za cc. Tylko nie wiem czy mąż moze byc przy zabiegu.

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • teqz Autorytet
    Postów: 1063 710

    Wysłany: 4 marca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edwarda20 wrote:
    Jak zalezy Ci na warunkach to pro familia- 6000zl za cc. Tylko nie wiem czy mąż moze byc przy zabiegu.
    Miałam wybrana pro-familie do porodu naturalnego, ale skoro mam mieć CC to szkoda mi kasy jednak.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 4 marca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki rodza tez w Salve i Medeorze - to sa prywatne szpitale z 1referencyjnoscia, za darmo, podobno schludnie, sale 1 i 2osobowe, jedzenie chyba tez nie najgorsze.

    teqz lubi tę wiadomość

    dqprqps6kaqxmc83.png
  • Magda40 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 marca 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 31 tc. Mam wskazanie do cc, duży mięśniak macicy. Zamierzam rodzić w ICZMP.

  • edwarda20 Autorytet
    Postów: 6951 2654

    Wysłany: 6 marca 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ICZMP opieka na najwyzszym poziomie, 3 stopien, ale gleboki prl, brzydko a sale sa chyba kilku osobowe. Jedzenie chyba tez slabe. Wiec nie spelnia warunkow autorki postu.

    dqprqps6kaqxmc83.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ