X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Arthrotec - kiedy zaczął działać
Odpowiedz

Arthrotec - kiedy zaczął działać

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kamila12 Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 28 września 2022, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że to kwestia indywidualna ale jestem ciekawa.. po której dawce arthrotecu zaczęło się u was wydalanie pęcherzyka/zarodka? Dostałam 8 tabletek i oprócz delikatnego bolu brzucha i plamienia to cisza.. leżę już drugą dobę w szpitalu i zastanawiam się co dalej.

  • _konwalia Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 28 września 2022, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poroniłam po 3h od podania 2 tabletek dopochwowo.

    05.22r. 💔 8tc poronienie zatrzymane
    01.23r. 💔 6tc poronienie samoistne
  • MelekAbla Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 1 października 2022, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj dostałam artrotec, 4 dopochwowo i 4 do domu do podania po 3 godzinach. Bylo to około 18, a dzis przed siódmą rano wydaliłam zarodek, czekam na dalsze oczyszczenie, w poniedziałek mam zaplanowaną kolejną wizytę kontrolną

  • Cynamonka92 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 1 października 2022, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w jakim byłaś tygodniu ciąży?

  • MelekAbla Koleżanka
    Postów: 31 13

    Wysłany: 2 października 2022, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 9 tygodniu, poronienie zatrzymane, brak akcji serduszka

  • Anu5ia Przyjaciółka
    Postów: 65 64

    Wysłany: 13 października 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam w szpitalu dostałam tabletki też dopochwowo i do domu 4 tabletki doustnie. Wczoraj bolał mnue brzuch ale po 5h od podania one mi wypadły. Miałyscie podobnie?
    Czy wogóle po tym leku oczyściło się wam wszystko czy musiałyście i tak mieć zabieg?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ