X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Badania po kolejnym poronieniu
Odpowiedz

Badania po kolejnym poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KaaiaN Koleżanka
    Postów: 59 33

    Wysłany: 27 lutego 2021, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Mam jednego zdrowego synka, 2018 poronienie zakończone łyżeczkowanie, wczoraj miałam łyżeczkowanie w 10tc, przestało bić serduszko. Kontrole mam za 4 tygodnie, ale chciałabym zrobić badania, które pomogą dowiedziec się dlaczego kolejny raz poroniłam. Zrobiłam badania genetyczne i czekamy za wynikiem. Kiedy można i jakie badania zrobić? Czy trzeba czekać jakiś dłuższy okres zanim zrobi się takie badania ?

    l22nmg7ya3txjui0.png
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 27 lutego 2021, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2022, 10:55

    KaaiaN lubi tę wiadomość

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 17 kwietnia 2021, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lista jest dluga i dość kosztowna, Ale warto.
    Ja też jestem teraz po poronienia i inmunolog zlecił nam allo-MLR, test cytokiny Th1/Th2.
    Wcześniej robiliśmy kariotyp, cytotoksyczność komórek NK, czynnik v Leidena, konsultant stocznia, Kiry, test cytotoksycznosci, MTHFR, ANA2, diagnostyka zespołu antyfisfolipidowego, anty TPO, ANTY TG, Wit d3,

  • k1.kasia Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 19 kwietnia 2021, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    efcia84 wrote:
    Lista jest dluga i dość kosztowna, Ale warto.
    Ja też jestem teraz po poronienia i inmunolog zlecił nam allo-MLR, test cytokiny Th1/Th2.
    Wcześniej robiliśmy kariotyp, cytotoksyczność komórek NK, czynnik v Leidena, konsultant stocznia, Kiry, test cytotoksycznosci, MTHFR, ANA2, diagnostyka zespołu antyfisfolipidowego, anty TPO, ANTY TG, Wit d3,

    Czyli jeśli te wyniki wyjdą w porządku(kariotypy, czynnik V-Leidena ...) - to zazwyczaj szuka się dalej? I najlepiej udać się do immunologa?

    Katania22 lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ