X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Brak okresu po lyzeczkowaniu
Odpowiedz

Brak okresu po lyzeczkowaniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • StaraniowaOna Ekspertka
    Postów: 224 177

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Miesiąc temu miałam łyżeczkowanie z powodu poronienia zatrzymanego.Powinnam już dostać okres a tu nic ,nawet nie czuje ze się zbliża.Czy mogę sobie pomóc Duphastonem ?A jeśli tak to ile dni go brać?

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4823 2320

    Wysłany: 21 sierpnia 2022, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okres po lyzeczkowaniu pojawia się do ok 6 tygodni, także masz jeszcze 2 tyg czasu. :)

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy okres po poronieniu (zatrzymane, ale obyło się bez tabletek i bez zabiegu) jest normalny jak wcześniej czy jednak może być lżejszy? Właśnie nastąpiło u mnie plamienie - bez żadnych symptomów okresowych jak chociażby ból. Czasowo 28dni po poronieniu, więc by się zgadzał termin miesiączki... Ale czy to to🤣

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • bzksz Ekspertka
    Postów: 189 318

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow poroniłam chyba parę dni przed Tobą (kojarzę Cię z fioletowej strony, ale nie udzielałam się, jedynie czytałam). Poronienie 21 lipca, okres dostałam teraz w czwartek. Nastawiałam się na skąpy okres, bo tak często piszą w internecie, ale drugi dzień miałam po prostu okropny. Nie zliczę ile podpasek zużyłam. Zamierzałam na drugi dzień konsultować się z lekarzem jeśli nie będzie lepiej, ale poprawiło się i teraz już z każdym dniem łagodnieje, tak jak przy normalnym okresie.
    Z tym, że u mnie i farmakologia i zabieg niestety...
    A objawów okresu tez nie miałam, przyszedł totalnie niespodziewanie, martwiłam się już, że wypadnie mi na moim własnym ślubie

    🙍‍♀️ 28 👦 35

    Czerwiec 2022 - ⏸ ❤
    Lipiec 2022 - poronienie zatrzymane 6/9 tc 💔

    Grudzień 2022 - ⏸
    31.12 - beta HCG - 100 ❤
    02.01 - beta HCG - 233 🍀
    07.01 - beta HCG - 2398 🥳
    12.01 wizyta - pęcherzyk ciążowy🤞
    31.01 wizyta - 1.78 cm dzidziula 🥰
    21.02 wizyta - prawie 4,5 cm mojego cudu ❤
    06.03 - ryzyka trisomii niskie, ryzyko preeklampsji i hipotrofii podwyższone 😒 --> Acard 150 mg
    25.07 - 2049 g Emilki 🥰

    preg.png
  • bzksz Ekspertka
    Postów: 189 318

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraniowaOna też nie czułam nic i przyszedł zupełnie niespodziewanie, nie bolały piersi, chyba nawet nie były powiększone, jedyne co dawało mi do myślenia to duże napięcie i nerwowość

    🙍‍♀️ 28 👦 35

    Czerwiec 2022 - ⏸ ❤
    Lipiec 2022 - poronienie zatrzymane 6/9 tc 💔

    Grudzień 2022 - ⏸
    31.12 - beta HCG - 100 ❤
    02.01 - beta HCG - 233 🍀
    07.01 - beta HCG - 2398 🥳
    12.01 wizyta - pęcherzyk ciążowy🤞
    31.01 wizyta - 1.78 cm dzidziula 🥰
    21.02 wizyta - prawie 4,5 cm mojego cudu ❤
    06.03 - ryzyka trisomii niskie, ryzyko preeklampsji i hipotrofii podwyższone 😒 --> Acard 150 mg
    25.07 - 2049 g Emilki 🥰

    preg.png
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 22 sierpnia 2022, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    A czy okres po poronieniu (zatrzymane, ale obyło się bez tabletek i bez zabiegu) jest normalny jak wcześniej czy jednak może być lżejszy? Właśnie nastąpiło u mnie plamienie - bez żadnych symptomów okresowych jak chociażby ból. Czasowo 28dni po poronieniu, więc by się zgadzał termin miesiączki... Ale czy to to🤣

    Mój lekarz mówił mi, że miesiączka moze być inna bardoz obfita lub skąpa, to normalne. Po porodzie mialam dwa łyżeczkowania ze względu na resztki i stan zapalny, pierwszy okres to była masakra.. pierwszy dzień lało się jak z kranu, w nocy 2 razy zmieniałam podpaskę, lekarz powiedział ze teraz tez tak moge mieć albo odwrotnie. Pamiętam, że wtedy wgl nie bolał mnie brzuch.

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
  • eRKow. Autorytet
    Postów: 1033 1243

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bzksz wrote:
    eRKow poroniłam chyba parę dni przed Tobą (kojarzę Cię z fioletowej strony, ale nie udzielałam się, jedynie czytałam). Poronienie 21 lipca, okres dostałam teraz w czwartek. Nastawiałam się na skąpy okres, bo tak często piszą w internecie, ale drugi dzień miałam po prostu okropny. Nie zliczę ile podpasek zużyłam. Zamierzałam na drugi dzień konsultować się z lekarzem jeśli nie będzie lepiej, ale poprawiło się i teraz już z każdym dniem łagodnieje, tak jak przy normalnym okresie.
    Z tym, że u mnie i farmakologia i zabieg niestety...
    A objawów okresu tez nie miałam, przyszedł totalnie niespodziewanie, martwiłam się już, że wypadnie mi na moim własnym ślubie

    Przykro mi że tak się zakończyła Twoja ciąża. Przytulam. Robiłaś jakieś badania? Ale z drugiej strony ślub na dniach i pewnie mimo wszystko dużo radości. Dobrze w takim razie że okres teraz, to zawsze trochę bezpieczniej i bardziej komfortowo będziesz się czuła.

    Nastkaa97 no właśnie mi też Pani na wizycie tuż po poronieniu powiedziała że miesiączka powinna być w terminie jak normalnie, za około 4tyg., Ale o wygląd nie pytałam albo z wrażeń zapomniałam już co mówiła.

    MTHFR heteri
    PAI-1 homo

    💔24.07.2022 r. Aniołek. (7tc/10tc) [*] Sławek
    💔04.04.2023 r. Aniołek (8tc/10tc) [*] Józio
    ❤️ 02.02.2024 r. Feliks, 3370g, 54cm, 10pkt
    age.png
  • Nastkaa97 Autorytet
    Postów: 414 216

    Wysłany: 23 sierpnia 2022, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eRKow. wrote:
    Przykro mi że tak się zakończyła Twoja ciąża. Przytulam. Robiłaś jakieś badania? Ale z drugiej strony ślub na dniach i pewnie mimo wszystko dużo radości. Dobrze w takim razie że okres teraz, to zawsze trochę bezpieczniej i bardziej komfortowo będziesz się czuła.

    Nastkaa97 no właśnie mi też Pani na wizycie tuż po poronieniu powiedziała że miesiączka powinna być w terminie jak normalnie, za około 4tyg., Ale o wygląd nie pytałam albo z wrażeń zapomniałam już co mówiła.

    Niby od 4 do 6 tygodni moze sie pojawić, tak mówił mi lekarz, to jest norma, jeśli powyżej 6 tygodni nie ma to wtedy trzeba skontrolować. Tym będę się sugerować ją ogolnie mam długie cykle wiec pewnie troche sobie poczekam.

    16.05.2021r. KLARA ❤
    Starania o drugiego maluszka od 05.2022r. ❤
    27.07.2022r. 10+2 - Aniołek [*] (wada genetyczna )
    Styczeń 2023r. - cb 💔
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ