X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po zaśniadzie i znów nie wyszło :(
Odpowiedz

Ciąża po zaśniadzie i znów nie wyszło :(

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Dominika94 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 12 sierpnia, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.

    To mój pierwszy post, nie sądziłam, że odezwę się w tak traumatycznym temacie. W listopadzie 23r. straciliśmy ciążę - z hist-pat wyszedł częściowy zaśniad groniasty. To był cios, mamy w domu zdrową 2-5 latkę. Po zaśniadzie i milionie kontroli odczekaliśmy obowiązkowe pół roku przed kolejnymi staraniami, by w okolicach wakacji wrócić do tematu. Teraz ciąża i znów będzie porażka… Wiek ciążowy się nie zgadza (tydzień młodsza, a wiem z zegarkiem w ręce kiedy była owulacja), beta nie rośnie, pęcherzyk żółtkowy za duży (6,6). Akcja serca jest, ale wtedy też chwilę była, a później poronienie zatrzymane. Czekam już teraz na to samo… Powiedzcie, jak poradzić sobie z tą rozpaczą? Od tygodnia nie jem, nie śpię, nie jestem w stanie zajmować się dzieckiem, płaczę i nie mogę się pogodzić z tym, że znowu przede mną to wszystko. I znowu prawdopodobnie wada genetyczna, Boże co jest z nami nie tak. Jeszcze nigdy nie czułam się tak strasznie, boję się powtórnego zaśniadu, boję się, że już nigdy nie zaznam zdrowej i szczęśliwej ciąży… 😭

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ