X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna-kiedy sprawdzanie drożności
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna-kiedy sprawdzanie drożności

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Oreore Przyjaciółka
    Postów: 153 24

    Wysłany: 22 lutego 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Jestem dwa tygodnie po laprotomi. Miałam ciążę pozamaciczna ewakuowaną chirurgicznie w 6 tyg. Miałam jak to ujęto w wypisie poronienie trabkowe z niewielkim pęknieciem wiezadła wlasnego jajnika. I tu moje pytanie kiedy należy wykonać badanie drożności HSG?

    07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 22 lutego 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ore spytaj lekarza lub zadzwoń tam gdzie zamierzasz je zrobić i podpytaj. Ja miałam niby poronienie trąbkowe całkowite i mnie w ogóle nie zalecali tego robić, bo powiedzieli, że nie potrzeba - lecz Twój przypadek to była grubsza sprawa niż moja. Pozdrawiam

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


  • Oreore Przyjaciółka
    Postów: 153 24

    Wysłany: 22 lutego 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się że zaraz po operacji lekarz mówił cos o 3-4 tygodniach po operacji, ale teraz to się wydaje jakoś szybko

    07.02.2016 - Aniołek ciążą pozamaciczna 6 tydz.
    18.04.2016 -sonohsg - prawy jajowód uszkodzony, lewy udrożniony
    *problem męski morfologia 0%, defragmentacja 79%
    30.08.2017 - zaczynamy przygodę z in vitro (GRAVIDA)
    05.2018 - przenosiny do nOvum Warszawa
  • M@linka Autorytet
    Postów: 2099 1543

    Wysłany: 22 lutego 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem jak się wszystko wygoi i będzie co do tego pewność. Ja bym chyba odczekała jeden cykl (co najmniej) by nie męczyć organizmu. A z tego co czytałam to Twój dużo przeszedł w ostatnim czasie. Skonsultuj to z lekarzem. Powodzenia

    jnmqdzu5ponocqze.png
    uch5ha00mu9kkjgg.png
    uch520mm81yzf57p.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ