X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciaza zaraz po poronieniu?
Odpowiedz

Ciaza zaraz po poronieniu?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sandtasz Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanko...
    Poronilam 9 stycznia samoistnie, wszystko się samo oczyscilo. Lekarka powiedziała, że jeden cykl i możemy się starać. Stwierdziła, że ten cykl od poronienia raczej owulacji nie będzie. A ja czuje się dziwnie... 12 dni po krwawieniu straszna ochota na sex, dużo śluzu...
    Teraz tydzień do okresu a ja przeziębiona, zmęczona, nerwowa i sutki tak mnie bolą, że nie mogę się dotknąć.
    Nie zaczęliśmy staran, ale mąż raz się zapomniał w tych dniach...
    Trochę się boję, że może to jednak była owulacja i zaciazylismy i że to za szybko i może być coś nie tak. :(
    Czy któraś miała taka sytuacja?

    "Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

    0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W biologii wszystko jest możliwe. Zrob betę, będziesz wiedziała

  • Sandtasz Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Holandii bety nie zrobię :(
    Muszę czekać do terminu @
    A to jeszcze dlugooo

    "Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

    0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to życzę duuużo cierpliwości:-D W zasadzie dla organizmu ludzkiego taka niespodzianka to pikuś, ale wiesz, po poronieniu organizm może fiksować i dziwne objawy to też może być burza hormonów które oszalały i próbują się poukładać jak trzeba.
    Życzę Ci żeby ułożyło się po Twojej myśli i przede wszystkim zdrowo dla Ciebie!

  • Sandtasz Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie się tak nastawiam, że może to hormony fisiuje i próbuje się unormowac.

    "Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

    0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandtasz wrote:
    Pytanko...
    Poronilam 9 stycznia samoistnie, wszystko się samo oczyscilo. Lekarka powiedziała, że jeden cykl i możemy się starać. Stwierdziła, że ten cykl od poronienia raczej owulacji nie będzie. A ja czuje się dziwnie... 12 dni po krwawieniu straszna ochota na sex, dużo śluzu...
    Teraz tydzień do okresu a ja przeziębiona, zmęczona, nerwowa i sutki tak mnie bolą, że nie mogę się dotknąć.
    Nie zaczęliśmy staran, ale mąż raz się zapomniał w tych dniach...
    Trochę się boję, że może to jednak była owulacja i zaciazylismy i że to za szybko i może być coś nie tak. :(
    Czy któraś miała taka sytuacja?
    rozumiem ze oczyszczenia trwalo u Ciebie 12 dni? Bo u mnie trwa 8 i juz zaczynam się tym martwic:( Do lelarza ide we wtorek.

  • Sandtasz Koleżanka
    Postów: 54 20

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka wrote:
    rozumiem ze oczyszczenia trwalo u Ciebie 12 dni? Bo u mnie trwa 8 i juz zaczynam się tym martwic:( Do lelarza ide we wtorek.

    Nie 35latka. Jeden dzień były silne skurcze jak na początku porodu i duże skrzepy, a potem 2 dni krwawienia i jeszcze 2 dni plemienia czyli razem 5 dni. I było po wszystkim.

    "Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

    0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ