Forum Poronienie Ciaza zaraz po poronieniu?
Odpowiedz

Ciaza zaraz po poronieniu?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sandtasz Koleżanka

Wysłany: 26 stycznia 2019, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanko...
    Poronilam 9 stycznia samoistnie, wszystko się samo oczyscilo. Lekarka powiedziała, że jeden cykl i możemy się starać. Stwierdziła, że ten cykl od poronienia raczej owulacji nie będzie. A ja czuje się dziwnie... 12 dni po krwawieniu straszna ochota na sex, dużo śluzu...
    Teraz tydzień do okresu a ja przeziębiona, zmęczona, nerwowa i sutki tak mnie bolą, że nie mogę się dotknąć.
    Nie zaczęliśmy staran, ale mąż raz się zapomniał w tych dniach...
    Trochę się boję, że może to jednak była owulacja i zaciazylismy i że to za szybko i może być coś nie tak. :(
    Czy któraś miała taka sytuacja?

"Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."
    Aniołek [*] 8tc - 9.01.2019 - poronienie samoistne

0e2f73061a3d0019b2229a038edbc8f0.png
  • fiorella82 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W biologii wszystko jest możliwe. Zrob betę, będziesz wiedziała

08. 2019 - 💔 8tc
    01.2019- cp
    36l, bezdzietna lambadziara
  • Sandtasz Koleżanka

Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Holandii bety nie zrobię :(
    Muszę czekać do terminu @
    A to jeszcze dlugooo

"Nienarodzone dziecko nie umiera, ono po prostu wybiera inna datę przyjścia na świat..."

• fiorella82 Autorytet

Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to życzę duuużo cierpliwości:-D W zasadzie dla organizmu ludzkiego taka niespodzianka to pikuś, ale wiesz, po poronieniu organizm może fiksować i dziwne objawy to też może być burza hormonów które oszalały i próbują się poukładać jak trzeba.
    Życzę Ci żeby ułożyło się po Twojej myśli i przede wszystkim zdrowo dla Ciebie!

08. 2019 - 💔 8tc
    01.2019- cp
    36l, bezdzietna lambadziara
  • Sandtasz Koleżanka

Wysłany: 26 stycznia 2019, 11:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie się tak nastawiam, że może to hormony fisiuje i próbuje się unormowac.

• 35latka Koleżanka

Wysłany: 26 stycznia 2019, 14:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandtasz wrote:
    Pytanko...
    Poronilam 9 stycznia samoistnie, wszystko się samo oczyscilo. Lekarka powiedziała, że jeden cykl i możemy się starać. Stwierdziła, że ten cykl od poronienia raczej owulacji nie będzie. A ja czuje się dziwnie... 12 dni po krwawieniu straszna ochota na sex, dużo śluzu...
    Teraz tydzień do okresu a ja przeziębiona, zmęczona, nerwowa i sutki tak mnie bolą, że nie mogę się dotknąć.
    Nie zaczęliśmy staran, ale mąż raz się zapomniał w tych dniach...
    Trochę się boję, że może to jednak była owulacja i zaciazylismy i że to za szybko i może być coś nie tak. :(
    Czy któraś miała taka sytuacja?
    rozumiem ze oczyszczenia trwalo u Ciebie 12 dni? Bo u mnie trwa 8 i juz zaczynam się tym martwic:( Do lelarza ide we wtorek.

Lenka
    Amh 1,25 (4 kwietnia 2019)
    3 inseminacje z Clo😐 w 2019 nieudane.
    Progesteron 21 dni cyklu od 15 do 48😳
    Prolaktyna 3
    Amh obecnie 1.0
    Tsh 2.00
    W 3 dniu cyklu Fsh 5,93
    Lh 4,71
    Pakiet tarczycowy wynik super
    "Prędzej podda się nadzieja, bo ja na pewno nie..."
    Resztą wyników ok.
    Soni hcg Jajowody drożne, lewy jajowód lekko skręcony.
    Czynnik męski 0%
  • Sandtasz Koleżanka

Wysłany: 26 stycznia 2019, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka wrote:
    rozumiem ze oczyszczenia trwalo u Ciebie 12 dni? Bo u mnie trwa 8 i juz zaczynam się tym martwic:( Do lelarza ide we wtorek.

Nie 35latka. Jeden dzień były silne skurcze jak na początku porodu i duże skrzepy, a potem 2 dni krwawienia i jeszcze 2 dni plemienia czyli razem 5 dni. I było po wszystkim.

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)