X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Farbowanie przed lub tuż po implantacji
Odpowiedz

Farbowanie przed lub tuż po implantacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Bardzo się wahałam czy pytać o coś takiego, ale w sumie gdzie jak nie tutaj...
    Jakie macie podejście do farbowania włosów jeszcze przed dwiema kreskami? Jakiś tydzień, półtora po owulacji? Czy farbowanie (pierwszy raz w życiu) może mieć jakiś negatywny wpływ?
    Chodzi o to że jestem po poronieniu zatrzymanym i w ostatnim cyklu już się staraliśmy z mężem. Oczywiście wiem że może być różnie, ale czytałam tyle historii, że po poronieniu szybciej się zachodzi...
    Teraz boję się wszystkiego, więc chciałabym znać Wasze zdanie na ten temat. Nigdy wcześniej nie farbowałam się, ale już jest sporo siwków i zaczynam znowu bardziej dbać o siebie. Ale boję się, że jeśli okaże się że jednak udało się, to mogę zaszkodzić tym farbowaniem...

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4823 2320

    Wysłany: 17 czerwca 2022, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kup farbę bez amoniaku itd typu color and soin i będzie ok :)

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
  • Justa01 Przyjaciółka
    Postów: 73 31

    Wysłany: 18 czerwca 2022, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama nigdy nie farbowałam, to ogólnie pierwszy raz więc muszę iść do fryzjera 🙈 eh teraz wszystkiego się obawiam po tym co się stało...:(

  • Babulka Autorytet
    Postów: 4823 2320

    Wysłany: 18 czerwca 2022, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oficjalnie farbowanie nie szkodzi. Jak poczytasz więcej badań, książek, to może wpływać negatywnie na płodność. Więc musisz sama zadecydować.

    2019 💝👶💖
    2021 💔
    2022 💔💔
    2023 💝👶💖

    "Wszystkim głosić będę jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną 💙" Nowenna Pompejańska
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ