X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Jaka beta po poronieniu bliźniaków?
Odpowiedz

Jaka beta po poronieniu bliźniaków?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olliiii Autorytet
    Postów: 1335 983

    Wysłany: 27 lutego 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Mam pytanie do kobietek, które poronily bliźniaki. Po jakim czasie wasza beta spadła do 0? Jestem 6 tygodni po lyzeczkowaniu (poronienie 8 tc) a moja beta to 892 :( ginekolog podejrzewa zaśniad, Ale mam jeszcze skontrolować betę czy rośnie czy spada , ale do jutra chyba zwariuje. Czy to możliwe że beta po bliźniakach tak wolno spada?

    12.01.2018r. - 2 Aniołki [*] 8tc 👼🏻👼🏻
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻
    18.10.2019 r. - Synek 👶🏼❤
    30.10.2021r. - Aniołek [*] 5tc 👼🏻

    07.12.2021r. - ⏸️ hej maluchu 😍❤

    🔸️Mthfr C677T hetero
    🔸️Mthfr A12986 hetero
    🔸️Pai-1 4G homo

    3jgx43r8z5x07y20.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 28 lutego 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie kontroluje. U mnie zabieg byl w 10tc (16.02.18)Jedynie co widze to piersi wrocily juz do swoich rozmiarów (a były mega duze). Wszystko mozliwe tak samo jak z oczyszczaniem i powrotem macicy do stanu sprzed (wiadomo duzo wieksza niz przy ciazy pojedyneczej)

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ