Forum Poronienie Jaka beta po poronieniu bliźniaków?
Odpowiedz

Jaka beta po poronieniu bliźniaków?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olliiii Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2018, 15:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim. Mam pytanie do kobietek, które poronily bliźniaki. Po jakim czasie wasza beta spadła do 0? Jestem 6 tygodni po lyzeczkowaniu (poronienie 8 tc) a moja beta to 892 :( ginekolog podejrzewa zaśniad, Ale mam jeszcze skontrolować betę czy rośnie czy spada , ale do jutra chyba zwariuje. Czy to możliwe że beta po bliźniakach tak wolno spada?

Synek 18.10.2019r. <3

04.02. - II kreski :) zostań z nami maleństwo <3

12.01.2018r. - 2 Aniołki [*][*] 8tc
    06.09.2018r. - Aniołek [*] 5tc
  • Enii Autorytet

Wysłany: 28 lutego 2018, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie kontroluje. U mnie zabieg byl w 10tc (16.02.18)Jedynie co widze to piersi wrocily juz do swoich rozmiarów (a były mega duze). Wszystko mozliwe tak samo jak z oczyszczaniem i powrotem macicy do stanu sprzed (wiadomo duzo wieksza niz przy ciazy pojedyneczej)

💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.