X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ku przestrodze
Odpowiedz

Ku przestrodze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam założyłam tutaj konto ponieważ szukałam czegoś na temat owulacji po usunięciu jajnika i znalazłam :)
    Chcę Wam opisac moja "przygode" szpitalna w ktorym prawie zeszlam na tamten swiat .
    Pod koniec wrzesnia nagle dopadl mnie bol lewej strony podbrzusza sadzilam ze to przed okresem bo akurat czekalam na niego , po 2dniach zrobilam test byly 2 kreski druga bledsza bol nadal nie ustepowal ketonal i inne specyfiki nie dawaly rady , wieczorem zobaczylam krew , mialam podwyzszona temp pojechalam na pogotowie tam odrazu diagnoza ciaza pozamaciczna , zrobili mi bete byla ponad 1200 po 2dniach spadla bo zostalam na oddziale bylam 4 dni wypisalam sie na żądanie lekarze nie zwracali uwagi na to ze ja z bolu chodzic nie moge , mowili ze sama sie oczyszcze bo ciaza wczesna , badalo mnie 3 lekarzy usg dopochwowe , krew codziennie 3x pobierali jak bym byla dawca , po wyjsciu ze szpitala przelezalam tydzien w domu a potem wrocilam do tych samych czynnosci minely 3dni znowu ten straszny bol poszlam do mojego ginekologa minela chwila i kolejny cios RZECZYWISCIE CIAZA POZAMACICZNA ALE PROCZ TEGO MA PANI GUZA 8CM widzialam jego zdziwienie jak mowilam ze lezalam w szpitalu odrazu skierowanie dostalam do szpitala w tym samym dniu pojechalam 40km dalej , lekarz nie mogl wyjsc z podziwu ze ja jestem w stanie chodzic mialam 2L krwi w brzuchu czyli krwotok procz tego moja ciaza rozwijala sie caly czas , o 2 w nocy juz kroplowki przestaly dzialac z lozka to prawie spadalam tak sie zwijalam chcieli mnie operowac odrazu ale chyba sie za badzo wystraszylam zagryzlam zęby i wytrzymalam do rana , efektem nie kompetencji lekarzy szpitalnych do ktorych trafilam za pierwszym razem zostalam pozbawiona jajnika oraz jajowodu , ile ja sie naplakalam , nigdy w zyciu nie pomyslalam ze kiedykolwiek bede miala operacje pierwsze dni byly tragiczne caly czas myslalam dlaczego ja , sam lekarz powiedzial ze powinnam zebrac dokumenty ze szpitala i od ginekologa aby walczyc o odszkodowanie , gdyby guza wykryli ciaza by przeszla do macicy .
    16 pazdziernika wyszlam ze szpitala mialam juz miesiaczke teraz czekam na kolejna , nie wiem czy to owulacja ale w kalendarzyku widnieje ze od jutra bede miala TE DNI boje się teraz aby nie bylo powtorki poronienia w najgorszym przypadku znowu usuna mi drugiego jajnika wtedy ciaza bedzie mozliwa tylko przez in vitro

  • LuckyMe Koleżanka
    Postów: 34 7

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos strasznego.. A mozna wiedzieć w którym szpitalu Cię tak urządzili ? Strasznie współczuje...

    Aniołek 9/2014 [*]

    3jgxe6hhf4nd2mmr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adzia85 wrote:
    Cos strasznego.. A mozna wiedzieć w którym szpitalu Cię tak urządzili ? Strasznie współczuje...
    w Malborku :/
    Wiesz co jest najgorsze że ja 3 lata już się staram o dziecko i nic , a jak byłam w tej ciąży nie miałam pojęcia że się udało ,sama nie wiem dlaczego ten test mnie skusił ale prawdopodobnie to uratowało mi życie

  • naataszaa Koleżanka
    Postów: 104 18

    Wysłany: 6 lutego 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiście historia dość podobna, tylko mi moja ciąża pękła rozrywając jajowód jak byłam mniej więcej w 9tyg ciąży :(

    Dlaczego właściwie tęsknimy za tymi, którzy w gruncie rzeczy nie mogą za Nami tęsknić. ... ?
    Aniołek 9tc [*] 07/10/2014 (ciąża pozamaciczna)
    Aniołek 5tc [*] 13/05/2015 (ciąża biochemiczna)
    Aniołek 7tc [*] 05/12/2016 (ciąża biochemiczna)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ