X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie laktacja po późnym poronieniu.
Odpowiedz

laktacja po późnym poronieniu.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 11 września 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dość, że samo poronienie jest bolesne psychicznie to jeszcze TO

    Ja poroniłam w 17tc, położne zapewniały, że za wcześnie na laktację ale się pomyliły.
    Myślałam, że ból piersi to jeszcze pozostałość po ciąży a okazało się, że jednak zbiera się pokarm.
    Jak sobie radzicie z bólem i z nawałem?
    Macie jakieś sprawdzone sposoby na szybkie unormowanie ?
    Wiadomo, że to się wiąże z bardzo wysoką prolaktyną - ile czasu zajęło wam zbicie jej tak, żeby znowu zaciążyć?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawal to polecam sciagnac laktatorem i zimne oklady po. Albo gin i tabletki na wypalanie pokarmu.

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 11 września 2018, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laktator nie spowoduje większej produkcji pokarmu?
    Tabletki na wypalenie pokarmu - masz na myśli np bromergon?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laktator spowoduje pokarm ale jak masz teraz nawal i bol piersi to zebys nie doprowadzila do zapalenia bo dojdzie ci jeszcze wiekszy bol i goraczka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak np bromergon.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 06:52

  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 11 września 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi,

    Badałyście może w trakcie i po poziom prolaktyny?
    Wyczytałam gdzieś, że przy laktacji poziom prl wynosi coś około 100 ng, czyli poziom hamujący owulację i uniemożliwiający praktycznie zaciążenie po raz kolejny.
    Trzeba ten poziom najpierw znacznie obniżyć i zastanawiam się ile to może zająć czasu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2018, 13:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popatrz ze wiele dziewczyn podczas kp zachodzi w ciaze nie wiem jaki byl powod poronienia u Ciebie ale podobno najlepiej sie starac od razu bo organizn pamieta jeszcze ciaze. Ale to tylko moje slowa

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ