Forum Poronienie laktacja po późnym poronieniu.
Odpowiedz

laktacja po późnym poronieniu.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ojkaojka Autorytet

Wysłany: 11 września 2018, 08:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dość, że samo poronienie jest bolesne psychicznie to jeszcze TO

Ja poroniłam w 17tc, położne zapewniały, że za wcześnie na laktację ale się pomyliły.
    Myślałam, że ból piersi to jeszcze pozostałość po ciąży a okazało się, że jednak zbiera się pokarm.
    Jak sobie radzicie z bólem i z nawałem?
    Macie jakieś sprawdzone sposoby na szybkie unormowanie ?
    Wiadomo, że to się wiąże z bardzo wysoką prolaktyną - ile czasu zajęło wam zbicie jej tak, żeby znowu zaciążyć?

12.2015 - poronienie 7 tc
    09.2018 - poronienie 17tc (triploidia)
    MTHFR_1298A-C homo|PAI-1 hetero
    AMH - 6,2
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 września 2018, 08:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawal to polecam sciagnac laktatorem i zimne oklady po. Albo gin i tabletki na wypalanie pokarmu.

• Ojkaojka Autorytet

Wysłany: 11 września 2018, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laktator nie spowoduje większej produkcji pokarmu?
    Tabletki na wypalenie pokarmu - masz na myśli np bromergon?

AMH - 6,2
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 września 2018, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laktator spowoduje pokarm ale jak masz teraz nawal i bol piersi to zebys nie doprowadzila do zapalenia bo dojdzie ci jeszcze wiekszy bol i goraczka.

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 września 2018, 08:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak np bromergon.

• nick nieaktualny

Wysłany: 11 września 2018, 11:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 06:52

• Ojkaojka Autorytet

Wysłany: 11 września 2018, 13:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi,

Badałyście może w trakcie i po poziom prolaktyny?
    Wyczytałam gdzieś, że przy laktacji poziom prl wynosi coś około 100 ng, czyli poziom hamujący owulację i uniemożliwiający praktycznie zaciążenie po raz kolejny.
    Trzeba ten poziom najpierw znacznie obniżyć i zastanawiam się ile to może zająć czasu.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2018, 13:02

AMH - 6,2
  • nick nieaktualny

Wysłany: 11 września 2018, 14:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popatrz ze wiele dziewczyn podczas kp zachodzi w ciaze nie wiem jaki byl powod poronienia u Ciebie ale podobno najlepiej sie starac od razu bo organizn pamieta jeszcze ciaze. Ale to tylko moje slowa

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego