X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Malejące endometrium
Odpowiedz

Malejące endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, potrzebuje pomocy. W kwietniu poroniłam 4 ciąża. Po tym koszmarze zrobiłam kompleks badań itd... odczekalam 3 miesiąca i w lipcu chcieliśmy podejść do kolejnego transferu. Więc jak przystało początek cyklu leki i w 7 ds pierwsza kontrolna wizyta, wszystko ładnie endometrium ładnej grubości, hormony prawidłowe. Kolejna wizyta z 3 dni i tu klops..... endometrium zmniejszyło się.... hormony również poleciały w dół. Lekarz stwierdził, że tak sie zdarza. Zacisnelam zęby, ok cykl przerwy. Kolejna miesiączka więc znów leki, pierwsza wizyta 8 ds, endometrium 6,4-7,8mm, hormony ładne. Kolejna wizyta dzisiaj, i znów powtórka z rozrywki :(. Endometrium stoi w miejscu, hormony spadły estradiol z 360 na 260. Doradźcie co mogę zrobić, kolejny cykl szlak trafił:( ......

    AnkaFanka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ