X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Malejące endometrium
Odpowiedz

Malejące endometrium

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • efcia84 Ekspertka
    Postów: 220 76

    Wysłany: 17 sierpnia 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, potrzebuje pomocy. W kwietniu poroniłam 4 ciąża. Po tym koszmarze zrobiłam kompleks badań itd... odczekalam 3 miesiąca i w lipcu chcieliśmy podejść do kolejnego transferu. Więc jak przystało początek cyklu leki i w 7 ds pierwsza kontrolna wizyta, wszystko ładnie endometrium ładnej grubości, hormony prawidłowe. Kolejna wizyta z 3 dni i tu klops..... endometrium zmniejszyło się.... hormony również poleciały w dół. Lekarz stwierdził, że tak sie zdarza. Zacisnelam zęby, ok cykl przerwy. Kolejna miesiączka więc znów leki, pierwsza wizyta 8 ds, endometrium 6,4-7,8mm, hormony ładne. Kolejna wizyta dzisiaj, i znów powtórka z rozrywki :(. Endometrium stoi w miejscu, hormony spadły estradiol z 360 na 260. Doradźcie co mogę zrobić, kolejny cykl szlak trafił:( ......

    AnkaFanka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ