X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Moje wyniki. Moze ktos sie wypowie
Odpowiedz

Moje wyniki. Moze ktos sie wypowie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MARIKA12 Ekspertka
    Postów: 247 102

    Wysłany: 10 marca 2020, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam.
    Mamy jedno dziecko.
    Od konca 2017 staramy sie o 2 ciaze.
    W 2018 lipiec poronienie puste jajo. W styczniu 2019 poronienie 6tydz brak akcji serca. Od tego czasu brak ciazy.
    W klinice zlecono nastepujace badania:
    Fsh 7.10 (3.03-8.08)
    Lh 3.26 (2.39-6.60)
    Estradiol 60 (21-251)
    Prolaktyna 7.98 (4,79-23.30)
    Testosteron 0.26
    AMH 2.21
    TSH 2.39 (0.27-4.2)
    FT3 3.22 (2-4.4)
    FT4 1.24 (0.9-1.8)
    ANTY-TG 211.85 (0-4.11)
    ANTY TPO 18.67 (0-34)

    MTHRF homozygota - nieprawidlowy
    PAI-1 Heterozygota - nieprawidlowy

    Antykoagulat tocznia - dodatni
    Aca Igg ujemny
    Aca igm ujemny
    P-ciała p/beta2 glikoproteinie 1 IgG IgM - ujemny

    Maz:
    Nasienie
    Koncentracja 64 mln/ml norma powyzej 15
    256mln/ ejakulat norma powyzej 39

    Plemniki ruchliwe+nieruchliwe 64% norma 40%
    Morfologia
    Prawidlowe 1% norma 4
    Nieprawidlowe 99%
    99% wady glowki
    Uwagi - teratozoospermia

    Czekamy na kariotyp
    Prosze o ocene

    18.03.2020 Pozytywny test
    02.2020 Invimed Poznan
    01.2019 brak akcji serca
    24.12.2018 pozytywny test
    11+2 [*] Aniołek, puste jajo :(
    8cs o 2 maluszka UDANY !!!
    06.06.2018 pozytywny test ❤ rosnij kruszynko
    02.2017 zdrowa córka
  • Anna Maria Przyjaciółka
    Postów: 115 58

    Wysłany: 10 marca 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z moich dotychczasowych doswiadczen z tymi sprawami (nie jestem lekarzem) to przede wszystkim trzeba sie zabrać za mutacje. Na własną ręke sprawdzilabym jeszcze poziom homocysteiny, kwasu foliowego, b12, d3. Większości dziewczyn ze wzgledu na obecnosc mutacji przepisuje sie heparyne, acard, metformine. No i ten toczeń niepokojący ale tutaj już niewiele wiem. Przede wszystkim konieczny dobry lekarz ktory nie oleje tematu.

    PCOS, ANA2, PAI-1 4G homozygotyczny, MTHFR_1298A-C heterozygotyczny, FV R2_4070A-G heterozygotyczny
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ