X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Pierwsza miesiączka - martwię się
Odpowiedz

Pierwsza miesiączka - martwię się

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Caroline90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 marca 2023, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    czy któraś z Was miała dłuższą pierwszą miesiączkę po poronieniu?
    Martwię się, bo u mnie tak jest

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 614 508

    Wysłany: 1 marca 2023, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chodzi Ci o krwawienie po poronieniu, czy to już miesiąc później? ☺️

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Caroline90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 marca 2023, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to już miesiąc później, o samą miesiączkę :) krwawienie po poronieniu miałam prawie do miesiączki, nawracające. Niestety miesiączka pierwsza u mnie już czternasty dzień

  • kropeczek Autorytet
    Postów: 930 835

    Wysłany: 1 marca 2023, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caroline90 wrote:
    to już miesiąc później, o samą miesiączkę :) krwawienie po poronieniu miałam prawie do miesiączki, nawracające. Niestety miesiączka pierwsza u mnie już czternasty dzień
    Najlepiej skonsultować się z lekarzem

    ♥️ 2020 - 👧🏼

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼

    PAI1 hetero, MTHFR hetero
    💉 Clexane 40mg, Acard 150, luteina
  • Caroline90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 1 marca 2023, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byłam u lekarza, mam skierowanie na histeroskopię. jednak szukam kobiet, które mialy podobna sytuacje..wg USG jestem oczyszczona i wszystko jest OK wiec obawiam się o tą miesiączkę, dlaczego aż tyle trwa..:(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ