X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Plamienie po poronieniu
Odpowiedz

Plamienie po poronieniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Carmen Ekspertka
    Postów: 150 160

    Wysłany: 4 listopada 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Założyłam nowy temat bo nigdzie nie znalazłam podobnej do mojej sytuacji. 5 wrzesnia mialam robiony zabieg łyżeczkowania obumarłej ciąży, straciłam swoje dzieciątko w 8 tyg. Po zabiegu plamilam przez ok 2 tygodnie, po 3 tygodniach tj.29 września umówiłam się do ginekologa na wizyte kontrolną, lekarz stwierdzil, że wszystko się pięknie zagoiło i wróciło do normy, 11 października dostałam normalny okres, trwał on 4 dni później przez kilka dni było czysto, ale po ok 4 dniach zaczęłam plamić, raz słabiej raz mocniej i plamię do dnia dzisiejszego z tym ze baardzo delikatnie na kolor beżowy. Nie gorączkuję, nic mnie nie boli jednak trochę się tym niepokoję . Czy któraś z was dziewczyny miała podobną sytuację? Pozdrawiam

    ♥ Marcel ♥
    bxnej5d.png
    Aniołek 9tc [*] 05.09.2014
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ