Forum Poronienie Pomoc psychiatry po stracie ciąży
Odpowiedz

Pomoc psychiatry po stracie ciąży

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nika8686 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś korzystał z takiej pomocy? Jak ją ocenia? Interesuje mnie specjalista z Poznania.

961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3

• pati87 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja korzystam od pazdziernika, pomaga mi psychiatra bardzo, stwierdzil u mnie depresje reaktywną, biorę rownniez antydepresanty ale teakie , ktore nie uzalezniaja i po ktorych mozna autem nawet jezdzic
    uwazam ze warto pojsc
    tylko ja nie jestem z poznania

iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

• Nika8686 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 18:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Ci za tą wiadomość. Napisz proszę czy wróciłaś do pracy? Jak szybko? Ja mam lęk przed powrotem. Nie umiem jeszcze dzielić się informacją o stracie maluszka. Mam też problem z koncentracją nie wiem czy będę zdolna do sensownej pracy.

961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3

• reni86 Autorytet

Wysłany: 23 stycznia 2016, 23:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika8686 ja co prawda nie korzystalam z pomocy psychologa ale jesli czujesz ze potrzeba Ci pomocy specjalisty to warto. Jesli chodzi o prace i "powrot do codziennosci" to bardzo indywidualna sprawa. Jednym pomaga zajecie sie czyms a inni potrzebuja wiecej czasu. Po pierwszej stracie wrocilam do pracy po 2 tyg. bylo bardzo trudno, oj bardzo. Natoniast po ostatniej wrocilam po 2,5 mies. Tym razem bylo troche inaczej, choc tez ciezko. Ale mi byl ten czas potrzebny i mimo ze mowili ze zle robie to ja nie uwazam aby ten czas byl zmarnowany.
    Duzo tez zalezy od ludzi z ktorymi pracujesz i od miejsca. Tylko to niestety bedziesz musiala sama ocenic.

Amelka[*] - 17.03.13 (10tc)
    Franio[*]- 16.06.14 (9tc)
    Karolek[*]- 13.12.14 (10tc)

niedoczynność tarczycy, NK, MTHRF C667T homozygota - metylofolin 0,8mg, B6, B12, D3, eutyrox, acard,...
  • pati87 Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2016, 11:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika8686 wrote:
    Dziękuje Ci za tą wiadomość. Napisz proszę czy wróciłaś do pracy? Jak szybko? Ja mam lęk przed powrotem. Nie umiem jeszcze dzielić się informacją o stracie maluszka. Mam też problem z koncentracją nie wiem czy będę zdolna do sensownej pracy.

co do problemow z koncentracja tez mialam, nawet nie moglam czytac ksiazek, bo nie rozumialam co czytam, o okolo miesiacu brania lekow juz mam dobra koncentracje

do pracy nie wracam, bo umowa i tak mi sie konczy za miesiac, poza tym mam prace fizyczna, a ostatnio dowiedzialam sie ze mam dyskopatie i nie moge pracowac fizycznie

ja dopiero teraz czyli 4 miesiace po urodzeniu aniołka moglabym byc w stanie isc do pracy ale innej niz moja, mysle ze mi leki pomogly, biore symescital i trittico cr

iv09df9hp0ju3od9.png

• Nika8686 Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2016, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do pracy też raczej szybko nie wrócę. Mam jeszcze chwilę zwolnienia ze szpitala ale chce je przedłużyć.

Mam ciężką prace odpowiedzialną wyjazdową - reprezentuje firmę pracuję w formie delegacji i nie wyobrażam sobie rozstania z mężem na kilka dni i co najgorsze samotnych nocy w hotelu.

Chce się umówić do psychiatry, mam nadzieję, że mnie nie spławi i realnie pomoże.

Pozdrawiam Was serdecznie.

Ostatnio gdzieś przeczytałam, że dzieci nie umierają tylko zmieniają datę narodzin...

961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3

• pati87 Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2016, 14:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja najpierw mialam 56dni zasilku macierzynskiego strasznie to brzmi powinno sie inaczej nazywac,
    jakis czas temu spotkalam znajoma, spytala sie czy pracuje (nie wiedzxiala ze bylam w ciazy) powiedzialam ze nie bo jestem na zasilku macierzynskim, ona ze gratuluje, reszty chyba nie musze konczyc.

kazda z nas jest inna, ale ja tez jak do tej pory nie myslalam o powrocie do pracy, dopiero od kilku dni bym byla gotowa

iv09df9hp0ju3od9.png

• Nika8686 Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2016, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trudne u mnie też wiele osób nie wiedziało o ciąży. Teraz mam doła ale trudno im tłumaczyć co się stało.

Moja mama mówi, że każdy powinien mi współczuć ale ja chyba tego nie chce zresztą nie każdy umie wczuć się w rolę.

Do pracy zadzwonię niebawem jeszcze z nimi nie rozmawiałam, chyba dlatego, że nie wiem co im powiedzieć...

Robiłaś jakieś badania po? Lekarz ci coś zlecił?

961lwn15y3w1u452.png
    21.09.16 Beta 87- 8dpt
    21.01.16 Aniołek 9 tc <3

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ