X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Powikłania po łyżeczkowaniu -zrosty
Odpowiedz

Powikłania po łyżeczkowaniu -zrosty

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nadziejka93 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! W styczniu przeszłam zabieg łyżeczkowania (8 tydzień - puste jajo). W szpitalu podano mi dwie tabletki w celu wywołania krwawienia po czym następnego dnia przeprowadzono zabieg. Po zabiegu krwawiłam / plamiłam prawie 3 tygodnie! Po zabiegu długo czekałam na okres, na wizycie kontrolnej lekarka, która przeprowadzała zabieg stwierdziła że takie długie krwawienie się zdarza, a na wywołanie okresu mam wziąć tabletki antykoncepcyjne. Pierwszy okres dostałam po 53 dniach, następny 43(piłam herbatkę z czarnej malwy, nie wiem czy to miało wpływ), teraz czekam na trzeci okres, jestem w trakcie brania Duphastonu dzisiaj 41dc. Zrobiłam też kilka badań, prolaktynę, TSH itp, ale wszystko wyszło w normie. Zmieniłam między czasie lekarza, niestety kolejny stwierdził, że nie widzi przyczyn tych długich cykli w badaniach i kazał brać Duphaston.
    Przechodząc do sedna: zaczęłam zastanawiać się czy przyczyną tego wszystkiego nie są możliwe zrosty po łyżeczkowaniu, skoro nie ma nieprawidłowości w badaniach?
    Czy któraś z Was miała podobną sytuację?
    Jestem umówiona na kolejną konsultacje u ginekologa zajmującego się leczeniem niepłodności i zapytam go oczywiście o zrosty.
    Dodam, że przed poronieniem miałam pięknie 28 dniowe regularne cykle, udało mi się zajść w ciążę w 4 miesiącu starań.

    Starania od września 2019
    *styczeń 2020 - 8tc puste jajo 💔

    TSH 2.9 ➡️ 1.49 Euthyrox
    Prolaktyna 12.15 (norma do 26,72)

    Reszta badań 🔜
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 953 933

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie bo za mało się znam na tym. Masz normalnie owulacje po zabiegu? Z tego co wiem to cykle bezowulacyjne sa dłuższe. Może też warto zbadać całą gospodarkę hormonalną 🤔

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • nadziejka93 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeszłam cały szereg badań 😔 wszystko w normie. Tymaczem minęły prawie 5 miesiący, a cykle mega długie i wszystkie praktycznie wywoływane.
    Zapytam lekarza o możliwość histeroskopii.

    Starania od września 2019
    *styczeń 2020 - 8tc puste jajo 💔

    TSH 2.9 ➡️ 1.49 Euthyrox
    Prolaktyna 12.15 (norma do 26,72)

    Reszta badań 🔜
  • Gela093 Autorytet
    Postów: 953 933

    Wysłany: 6 czerwca 2020, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro, ze sie tak meczysz, ja na twoim miejscu odwiedzilabym innego lekarza albo I dwóch czy trzech I zobaczyć co oni powiedza

    Starania od 10.2019
    Nl🇳🇱
    14.02 ⏸😍
    15.03❤
    16.04💔 usg 13 tc serduszko przestało bic 11+5 (poronienie zatrzymane)
    Starania od nowa 13.06
    04.02.21⏸ maly cud❤
    18.10.21 przyjście na świat Laury👶
    10.06.23 przyjście na świat Lilianny👶

    Laura
    Twoje małe stopy zrobiły największy odcisk w naszych sercach 💕

    age.png

    Lilianna
    "Czasem najmniejsze rzeczy zajmują najwięcej miejsca w naszych sercach"

    age.png
  • Markol Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 października 2020, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Mnie też wystąpiły powikładnia po Łyżeczkowaniu. Dość ze wydłyżył mi sie cykl to tak 2-3 dni przed miesiaczka mam ciemno brązowe plamienia bez bolesne a dopiero po tych 2 -3 dniach pojawia sie miesiączka.
    W kolejna ciąże też nie moge zajść

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ