X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Problem z zajsciem w ciaze po 2 poronieniach
Odpowiedz

Problem z zajsciem w ciaze po 2 poronieniach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • 3 cykl staran po histeroskopi Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Dopuki nie zaczelam sie starac o dziecko, moj organizm chodzil jak w zegarku, cykl 28 dni, owulacja 14 dnia. Bardzo latwo zaszlam w 1 i 2 ciaze. Niestety 1 ciaze poronilam w 6 tyg a 2 w 20 tyg. Ginekolog zalecil mi badania oraz histeroskopie. Wyniki mam wszystkie prawidlowe i na histeroskopi mi nic nie wykryli. Teraz ponownie sie staramy z mezem o dziecko. Niestety teraz cykle nie sa regularne a owulacje wykrywam za pomoca testow owulacyjnych. Staramy sie juz 3 cykl i za kazdym razem porazka. W czym moze lezec problem? Powoli juz opadam z sil. Mam dopiero 24 lata.

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 3 lutego 2019, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego i trombofilii. Może jakieś skrzepy się tworzą i dlatego ronisz. Możesz też sprawdzić immunologię, bo jeśli organizm wytrwarza przeciwciała przeciwko zarodkowi, to trzeba je zbijać sterydem.

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ