X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Puste jajo płodowe ?
Odpowiedz

Puste jajo płodowe ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Hania1992 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 3 lutego 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam drogie koleżanki, zwracam się do Was z zapytaniem i troszkę po prostu o wsparcie ... Z ostatniej miesiączki wychodzi że jestem w 6 tygodniu ciąży , w czwartek miałam wizytę u lekarza i? Nastraszył mnie trochę mówiąc , że może to być puste jajo płodowe :( w październiku zeszłego roku poroniłam, samoistnie ale był przeprowadzony zabieg ... Teraz lekarz coś źle ustawil na USG najpierw powiedział że jajo jest duże, a brak w nim zarodka jak na taka wysoka Betę. Potem powiedział że przepraszam , że coś tam miał źle ustawione i wielkosc pęcherzyka wygląda na 4 tydzień ciąży ... Kazał zrobić betę u za tydzień zgłosić się na USG . Czy któraś z Was miała podobne przygody , które zakończyły się pozytywnie ?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ