X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Skąpa miesiączka po zabiegu
Odpowiedz

Skąpa miesiączka po zabiegu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Joanna89_89 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 października 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Przeszłam poronienie w marcu 2017 roku (6-7tydz). Zakończyło się wszystko zabiegiem. Od tego czasu moje miesiączki z 4-5 dniowych krwawień zmniejszyły się do 2max3 dni. Histeroskopia nie wykazała zrostów, jednak endometrium jest trochę małe co do danego dnia cyklu.
    Czy któraś z Was też tak miała i udało jej się odbudować endometrium?

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 15 października 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mu się skrocila o jeden dzień, z czego także jest mniej obfita w całości.

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • oreo Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 października 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam to samo co, Ty- tylko bardziej na świeżo, bo łyżeczkowanie miałam w styczniu tego roku. Miesiączki się skróciły z czterech dni krwawienia+dzień plamienia do 3 dni krwawienia i 3-4 dni plamienia. Usg w kwietniu tego roku wykazało 3,5 mm w okolicy owulacji, czyli dramat. Lekarz machnął ręką, powiedział, że to normalne, cykl bezowulacyjny i tyle. Moja gin tak samo. Może u Ciebie jest podobnie? Jedno badanie o niczym nie świadczy, chyba, że masz też inne objawy, które by wskazywały na problemy hormonalne.

  • Joanna89_89 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 15 października 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oreo, u mnie endometrium jest w granicach 8-10 mm. Ostatnio byłam na badaniu w 17 DC i miało 10 mm. Od tego cyklu przyjmuje też acard. Prędzej nie miałam żadnych problemów kobiecych, moje problemy zaczęły się od łyżeczkowania.
    Miałam wykonywana histeroskopie i laparoskopię, ale skierowanie dostałam dopiero po roku chodzenia po lekarzach. Nie poddawałam sie, choć wiele razy patrzeli na mnie jak na idiotkę.
    Teraz byłam u całkiem nowej Pani Doktor i też stwierdziła, że moje problemy są spowodowane zabiegiem. W tak wczesnej ciąży jak moja (7tydz) nie powinno się lyzeczkować. Teraz to wiem, w szpitalu zaufałam lekarzowi. Nowa Pani Doktor daje szansę na ciążę, choć wiadomo że iż grubsza śluzówka tym lepiej.
    Najgorsze w tym wszystkim jest to,że ja miałam zabieg na 3 dzień pobytu w szpitalu. Wtedy kiedy już prawie wszystko udało się poronić, a zostały małe resztki :(
    Oreo ,- nie dostałaś nic na rozrost endo,? Może idź do innego lekarza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2018, 16:17

  • oreo Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 października 2018, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie nie mam powodu brać nic na rozrost endometrium, bo nie wiem, jakiej aktualnie jest grubości:) Z tym łyżeczkowaniem to różnie bywa- zasada jest taka, że jeśli zostaje więcej niż 17mm tkanki, to się łyżeczkuje. Idealnie byłoby ronić samoistnie do wyczyszczenia i dopiero potem robić kontrolę, ale szpitale nie są w stanie trzymać pacjentek po 5-6 dni na poronieniu, a wydawanie tabletek do domu jest zakazane. Ja np. nie byłam psychicznie w stanie czekać na poronienie kilka tygodni, wolałam to załatwić od razu. A dlaczego miałaś laparoskopię? Hormony masz w normie?

  • Joanna89_89 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 15 października 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dziwne bóle brzucha i wciąż nie dawała mi spokoju moja miesiączka. Jak już wspomniałam chodziłam od lekarza do lekarza, aż jeden wykrył na USG niepokojąca zmianę. Wielu lekarzy stawialo różne przypuszczenia. Dostałam skierowanie na histeroskopie i laparoskopię. Nie żałuję tych zabiegów, ponieważ sprawdzili stan macicy (bez zrostów) plus znaleźli zmianę przy jajniku i na usunęli ( jakiś mały zrost). Ponadto od razu była sprawdzana drożność.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ