X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Słoik?
Odpowiedz

Słoik?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karoka Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 14 listopada 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czytam ciągle o poronieniu i łyżeczkowaniu. Czy to prawda, że w szpitalu oddaje się mocz do jakiegoś słoika? Żeby mogli tkanki zbadać?

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi przy lyzeczkowaniu pobrali materiał do badania genetycznego

    Wszystko ma swój czas...
  • bondzik007 Autorytet
    Postów: 1401 992

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam tak samo jak Dziwna. Żadnego moczu mi nie pobierali, tylko mnóstwo krwi.

    12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

    [*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

    Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

    [*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

    MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja otrzymałam taki słoik z zaleceniem "niech pani sika do nocnika, bo głupio by było, gdyby TO CO NAS WSZYSTKICH TU INTERESUJE wpadło do KIBLA"... Myślę, że wiecie jak się poczułam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2018, 17:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CO?!

    Ja miałam zabieg i materiał pobrali sobie podczas zabiegu.

    A wcześniej po tym jak już dostałam tabletki to właśnie się stresowałam, że idąc na siku wszystko ze mnie wypadnie (:O), ale położna uspokoiła, że tabletki są owinięte czymś (nie pamiętam czy to był jakiś gazik, miało w każdym razie za zadanie stworzyć taki czopek), żeby z pochwy nie wypadły przy chodzeniu i dlatego można było bezpiecznie i bezstresowo siusiać.

  • Cynamonowa Ekspertka
    Postów: 245 79

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja musiałam sikać do takiego słoja, właśnie po to, zeby wszelkie tkanki wylatywały do niego. W pewnym momencie po każdym siku wolałam położna, zeby sprawdziła czy nie mamtam nic ważnego. Nie w każdym przypadku robią zabieg w niedługim czasie po podaniu leków i jeżeli chce sie zachować próbki do badań to średnio widzę inne wyjście. Ja byłam w szpitalu 3 doby i dopiero w tej ostatniej miałam robione łyżeczkowanie, bo niestety przestałam sie samodzielnie oczyszczać w pewnym momencie. Poroniłam za to juz wcześniej po lekach, bo na usg drugiego dnia nie było juz nic oprócz duzego endometrium.

    qb3ckqi1kauxi3zl.png
  • Joanna_blondi Ekspertka
    Postów: 249 95

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 05:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA tak samo dostałam taki słoik. Poza tym w szpitalu, którym byłam raczej starają się doprowadzić do samodzielnego oczyszczenia. Ja w szpitalu byłam dwa nic potem niestety skończyło się zabiegiem łyżeczkowania bo macica się nie oczyściła, ale tez poroniłam samoistnie po podaniu tabletek.

    Laura 6.11.2018
    km5suay3vjvn9wdg.png

    Aniołek (*)04.04.2017 12tc (poronienie zatrzymane)
  • Cynamonowa Ekspertka
    Postów: 245 79

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokaldnie, mój szpital tez stawia na samodzielne oczyszczenie po lekach. Niestety mój organizm stwierdził inaczej.

    qb3ckqi1kauxi3zl.png
  • karoka Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w moim szpitalu obyło się bez tego. ładnie się oczyściałam sama i bez łyżeczkowania wróciłam do domu. Co prawda pierwsza miesiączka wystąpiła u mnie po 8 tygodniach, ale mam nadzieję, że po usg kontrolnym dostanę zielone światło

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 11 lutego 2018, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karoka wrote:
    A w moim szpitalu obyło się bez tego. ładnie się oczyściałam sama i bez łyżeczkowania wróciłam do domu. Co prawda pierwsza miesiączka wystąpiła u mnie po 8 tygodniach, ale mam nadzieję, że po usg kontrolnym dostanę zielone światło
    na jakim etapie ciąża była?

    Wszystko ma swój czas...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ