X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Sprzedam leki od psychiatry
Odpowiedz

Sprzedam leki od psychiatry

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Karolina 26 Koleżanka
    Postów: 59 18

    Wysłany: 12 maja, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam do sprzedania leki od psychiatry na lepsze spanie i uspokojenie. Może komuś się przydadzą, po ciężkich sytuacjach związanych ze stratą dziecka :(
    Nazwy leków:
    Pramolan
    Depralin
    Trittico CR

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 15:05

    ♀️27
    ♂️28

    27.07.2024 I transfer
    22.08.2024 6+3 ❤️
    07.01-09.01 👼F.

    II transfer 06.2025 3❄️


    Endometrioza
    Adenomioza
    PCOS
    Insulinooporność
    Drożność jajowodów 03.2024
    2x Laparoskopia 2020/2023
    Mutacja mthfr 1298
    PAI-1
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ