X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Szczepienie limfocytami partnera-IMMUNOLOGIA
Odpowiedz

Szczepienie limfocytami partnera-IMMUNOLOGIA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane macie jakies doświadczenie w szczpieneiu limfocytami partnera? Ogólnie z badaniami immunologicznymi? Po 2 poronieniu trafiłam do prof. Tchórzewskiego. Narazie czekam na wyniki badań przeciwciał. Ale wstępnie powiedział że jest to książkowy problem immunologiczny. Podobny czas pononień, nieprawidłowo rozwinięty zarodek odrzucany przez organizm. W internecie jest masa sprzecznych informacji na temat szczepionek, jednym pomogła, inni uwazają że to zło konieczne. Na zachodzie są wręcz zakazane. Eh... każda z nas zrobi wszystko żeby mieć upragnione maleństwo <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2013, 07:23

    lala86
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro z powodu Twoich przeżyć, [*] dla Twoich Aniołków.
    Osobiście nie mam doświadczenia w sprawie, o której piszesz, ale mogę polecić Ci wątek: http://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/poronienia-nawykowe-leczenie-immunologiczne-63659/index156.html

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • laka86 Przyjaciółka
    Postów: 90 58

    Wysłany: 10 grudnia 2013, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta wrote:
    Bardzo mi przykro z powodu Twoich przeżyć, [*] dla Twoich Aniołków.
    Osobiście nie mam doświadczenia w sprawie, o której piszesz, ale mogę polecić Ci wątek: http://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/poronienia-nawykowe-leczenie-immunologiczne-63659/index156.html
    dziekuje kochana <3, a co u Ciebie?

    lala86
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 18 grudnia 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raz zaszłam w ciążę, ale była to ciąża obumarła. Teraz już nie dochodzi u mnie do zagnieżdżenia, bo mój organizm prawdopodobnie odrzuca zarodek.
    W styczniu wybieramy się do lekarza i chyba też to wszystko mnie czeka.
    Przeraża mnie to bardzo.

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • MartaKD Autorytet
    Postów: 2540 2698

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dzięki tym szczepieniom i zastrzykom z clexane w ciąży mamy 3miesięczną córkę.

    vanessa lubi tę wiadomość

    ug37df9hvpghw3yg.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 4 maja 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaKD wrote:
    my dzięki tym szczepieniom i zastrzykom z clexane w ciąży mamy 3miesięczną córkę.
    A miałaś poronienia czy nie mogłaś zajść w ciążę? bo wiem że zarodek może być odrzucany już na wstepie i kobieta nie ma szans sie zorientować że jest w ciąży.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Riri Ekspertka
    Postów: 273 60

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że temat stary a ja nudna jak flaki z olejem bo ciągle pisze o szczepionkach.. Ale czytam wypowiedzi kobiet po te pozytywne i te negatywne i większość miała po szczepionkach ból rąk odretwienie, a ja kobiety czuje się....... DOBRZE... I martwi mnie to czy tonznaczy że nie pyklo? Owszem wczoraj po pierwszej szczepionce bolało jak po uzadleniu osy ale dziś nic nawet mogę się tam dotknąć....

    30.12.2014-poronienie 6 tydz.
    11.05.2015-poronienie 10 tydz.
    15.06.2015-podjęcie leczenia (naprotechnologia)
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny radzę dobrze przemyśleć temat szczepień. Czy te z Was które donosily ciążę po szczepieniach mają wyniki badań potwierdzające ze to właśnie szczepienia pomogły, czy też może leki stosowane w trakcie ciąży? Dlaczego po szczepieniach i tak dają leki na podtrzymanie skoro same szczepienia mają pomóc? Odradzam całkowicie ten rodzaj terapii... Dajcie mi konkretnie wyniki badań i dowody na skuteczność tej terapii. Czy podpisujecie jakieś zgody na ten proceder?

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do samego profesora który zajmuje się chyba najprężniej w całej Polsce szczepieniami to miałabym wielkie wątpliwości. Kiedy to jeszcze sama szukałam informacji tak jak Wy trafiłam m.in na to http://andrzejbieganski.blog.pl/2013/05/15/jak-najszybciej-zakonczyc-ten-proceder-elitarni-lowcy-skor-xcvi-c-d/

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Riri Ekspertka
    Postów: 273 60

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili30 jestem jak dziecko we mgle w tej kwestii ufam poprostu mojemu ginekologowi,a sama niewiem co myśleć.. Nikomu nie będę polecać bo sama niewiem jeszcze jaki przynosi to skutek z moich dotychczasowych obserwacji wynika że wszystko zależy od organizmu kobiety każdy reaguje w inny sposób a to ze to nadal medycyna eksperymentalna... Zgadzam się w 200% ale co zrobić jak dwa poronienia za mną i niewiem co jest grane.. Chwytem się wszystkiego....

    30.12.2014-poronienie 6 tydz.
    11.05.2015-poronienie 10 tydz.
    15.06.2015-podjęcie leczenia (naprotechnologia)
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem Ciebie doskonale Riri ponieważ nie tak dawno sama byłam jak dziecko we mgle. Jednak dzięki mojemu mężowi potrafiłam zachować rozsądek i myśleć logicznie. Proponowano nam tak wiele różnych terapii że w pewnym momencie straciłam rozeznanie, ale po jakimś czasie na spokojnie podeszłam do tematu, zaczęłam czytać opracowania naukowe te z Polski i zza granicy. Szukałam przede wszystkim dowodów na skuteczność danej terapii.
    Szczepienia nie mają udowodnionego działania, przeważnie do szczepień i tak lekarze dodają zestaw leków sterydy heparyny drobnoczasteczkowe Acard progesteron i w zależności od przekonań jeszcze inne leki i skąd wiadomo.co pomogło? Juz kiedyś podkreślałam na forum, że należy myśleć przede wszystkim o dobru dziecka. Nie każda terapia i nie każdy lek będzie miał dobry wpływ na zdrowie tego malucha o którego walczymy. Rozumiem doskonale pragnienie posiadania dziecka i znam uczucie pustki żalu i rozpaczy po.stracie dziecka bo sama przeżyłam to trzy razy. Ale błagam nie dajcie na sobie eksperymentować.

    Riri lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • Riri Ekspertka
    Postów: 273 60

    Wysłany: 20 stycznia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili a jak ci się udało z Szymusiem? Jeśli można zapytać
    ?

    30.12.2014-poronienie 6 tydz.
    11.05.2015-poronienie 10 tydz.
    15.06.2015-podjęcie leczenia (naprotechnologia)
  • Lili30 Autorytet
    Postów: 553 508

    Wysłany: 23 stycznia 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam.zestaw leków Clexane 80, Acard 75, euthyrox 175 ( tu w zależności od wyników Tarczycy) duphaston 3x2 tabletki, luteina dopochwo 2x 100 mg, kwas foliowy 15 mg. Progesteron po 16 tygodniu stopniowo odstawiany.

    Riri lubi tę wiadomość

    3 Aniołki w niebie
    atdc6iye40ls1crt.png
  • No-Na Znajoma
    Postów: 22 0

    Wysłany: 10 lutego 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ,Poroniłam 2razy 7 i 8 tydzień(ciąże z in vitro , 7transferów) , zlecone badania dobre tylko allo MLR 0%. Zalecają szczepienia . Dodam że mam endometrioze i niedrozne jajowody. Szczepienia i pozytywny wynik allo MLR to jedyna droga do in vitro .

    NoNa
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ