Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Bol w okolicach mostka
Odpowiedz

Bol w okolicach mostka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • LoLkA Przyjaciółka
    Postów: 92 56

    Wysłany: 25 grudnia 2013, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Zalozylam ten watek bo nie moglam nic znalezc na ten temat. Dzis w nocy obudzil mnie bol w okolicach mostka i gornej czesci plecow. Krecilam sie z boku na bok i na plecy ale to nic nie dalo. Nad ranem jak wstalam to bylo tak samo. Nie moglam ani siedziec ani stac. Pozniej znow sie polozylam i troche przeszlo. Tak jest do teraz. Czytalam ze to moze byc ucisk macicy na mostek lub przepone a do lekarza ide dopiero 6 stycznia. Czy ktoras z Was odczuwa cos podobnego?

    https://www.suwaczki.com/tickers/relg3e5ecg4oqqc3.png
  • pasia27 Autorytet
    Postów: 13367 11934

    Wysłany: 27 grudnia 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka ja tyle tylko powiem ze w ciazy bolaly mnie takie miesnie i kosci o ktorych nawet nie mialam pojecia ze istnieja :-)

    3i498u698lx7etrf.png
    zrz6sg189ii5w2ru.png
  • aNiLewe Autorytet
    Postów: 1047 1184

    Wysłany: 10 stycznia 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dokładnie to samo. Trwało to kilka dni.
    W szpitalu powiedzili mi, że to najprawdopodobniej zgaga lub stres.
    Ból był naprawdę silny, szczęscie, że już przeszło. Ale strachu się najadłam.

    relgh3712p7a99v2.png
    l22ndf9hv5oanf39.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ