X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brak ochoty na seks w 3 letnim związku
Odpowiedz

Brak ochoty na seks w 3 letnim związku

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 25 sierpnia 2020, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 lata razem i rok po ślubie a ja nie mam ochoty na seks. To nie jest raczej normalne co nie? :( Zaczynało się to powoli. Obecnie seks mógłby dla mnie istnieć. Robię to z uwagi na męża. Udaję orgazm. Rzuciłam tabletki antykoncepcyjne ale nic nie wróciło do normy ( przestałam brać kilka miesięcy temu tak wiec wszystko już raczej powinno się uregulować co nie? ).

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 26 sierpnia 2020, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutyna . Może dopaśc każdego. I wcale nie w długich związkach. Sama byłam trochę przerazona bo mnie to dopadło w związku rocznym :D Ale na szczęscie to pokonaliśmy .Warto jest się trochę bawić , eksperymentowac. Wprowadzać do łożka jakieś nowości. Zobaczysz,ze powoli odzyskacie ochotę ( no chyba,ze się nie kochacie, wtedy nic juz nie pomoże). Fajny jest na przykład sex elixir. Mamy i używamy :) Najmocniejszy afrodyzjak.

  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 247 56

    Wysłany: 1 września 2020, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rutyna po tak krotki czasie? ;/ Czy to jest możliwe? No eksperymetnujemy trochę ale szczerze powiedziawszy to czasami jak wracamy wymęczeni z pracy to i eksperymentować się nie chce. Już się tak na marginesie nie mogę doczekać wakacji. Ten sex elixir co zawiera?

  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 7 września 2020, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chce mi się wypisywać. Pozwól, że wrzucę od razu skład, tam masz wszystko dokładnie opisane. Zrobiłam przed chwilą zdjęcie. 88_485x640.jpg

  • Sindy31 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2023, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapisałam się na to forum tylko po to żeby komuś pomóc. Sama byłam kiedyś w podobnej sytuacji co Ty kochana. Mało brakło a skończyłoby się rozwodem. Dla mnie seks w ogóle mógłby nie istnieć. Był raz w miesiącu i to po kłótni z mężem zawsze. Tkwiłam tak w tym do czasu aż dowiedziałam się że ma kochankę. Gdy wyszło na jaw powiedział że po prostu nie wytrzymał już tego dłużej. Wybaczyłam, biorę teraz taki preparat na zwiększenie libido - Feminam Libido po którym ochota na seks wróciła kochamy się nawet częściej niż mąż by chciał. Ot taka ironia losu. Odkryłam na nowo swoją kobiecość i teraz uwielbiam seks i mogłabym nawet codziennie gdyby tylko mąż miał tyle siły.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ