X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Brązowe plamienie 4t4d po usg
Odpowiedz

Brązowe plamienie 4t4d po usg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nadari22 Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 19 czerwca 2020, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z was miała brązowe plamienia na początku ciąży 4t4d (u mnie 5 dni po spodziewanym terminie @)? w 33 dniu cyklu (wczoraj) poszłam na usg (beta 2000), lekarz potwierdził ciąże chociaż pęcherzyk słabo widoczny i tylko 6mm + torbiele na jajnikach. Strasznie sie przejęłam bo lekarka była mega oschła nic nie tłumaczyła przy usg tylko stwietrdzila ze potwierdza ciąże, i ze kolejna wizyta za 3 tyg. Nie mówiła nic o zagrożeniach, ale mnie oczywiście jakość strasznie to wszystko zestresowalo. Po badaniu 3 h dostałam brązowych plamien niezbyt obfitych, potem jeszcze mi poleciało wieczorem i kilka krople dziś. Zadzwoniłam do lekarza i dostałam duphaston 3x1. Kolejna wizyta dopiero we wtorek a ja strasznie się martwię czy wszystko jest Ok...

    0d1y35f71ftaccro.png
  • Smutnamiss Autorytet
    Postów: 785 328

    Wysłany: 23 czerwca 2020, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja plamilam do 3miesiaca urodzilam zdrowa corke

    27a73b5519.png
  • Sylwia Sylwia Autorytet
    Postów: 3174 3183

    Wysłany: 1 lipca 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również do ok 12 TC, z przerwami plamilam i krwawilam na zmianę. Dobrze jest kontrolować to, nieprzemeczac sie. Gdyby pojawiło się krwawienie żywą krwią to udaj się do lekarza albo od razu na IP.

    atdc9vvjubcfojyx.png
    2015 r. - Rozpoczęcie starań, oligozoospermia ekstremalna - Novum, od 2019 Macierzyństwo,
    17.12.2019 r. ICSI, punkcja
    16.01.2020 r. Crio Blastusia 3.1.1.
    6 dpt - bhcg 16,2
    25 dpt jest ♥️
    Mamy jeszcze❄️❄️❄️ 3.1.2., 4.1.1., 4.2.3.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ