X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Chore dziecko i kolejna ciąża
Odpowiedz

Chore dziecko i kolejna ciąża

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 24 marca 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nie znalazłam tego tematu dlatego chciała bym zacząć od nowa. Pół roku temu zmarł mi synek miał wadę genetyczna zespół delecji 5p. Nie robiliśmy sobie z mężem badań genetycznych ponieważ ja stanowczo utrzymywałam, że po raz kolejny nie będę chciała zajść w ciążę ze strachu że może się to powtórzyć więc ta informacja nie będzie nam potrzebna. Los jednak chciał inaczej ponieważ okazało się że jestem poraz kolejny w ciąży. Moje obawy są olbrzymie, strach przed tym, że znowu będziemy to wszystko przeżywać na nowo, właśnie jestem w trakcie czekania na wyniki Maternit genome chcieliśmy zbadać wszystkie geny dziecka żeby wiedzieć czy rozwija się prawidłowo, ale czekanie jest przerażające każdy telefon i wiadomość budzi strach. Mam pytanie czy jest tutaj ktoś kto urodził chore dzieciątko a później udało się z kolejnym i jest zdrowe?

    malinka26
  • kamciaelcia Autorytet
    Postów: 35730 18203

    Wysłany: 25 marca 2018, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak najbardziej macie szansę na zdrowe dzieciątko, nie będzie nic w stanie ukoić waszych mysli, wbrew pozorom nie bedzie taki badań, które dadzą ten spokój i pewność. Obawy o dziecko nigdy przecież nie znikają! wiem, że jednak nadejdzie wkrótce ten czas, że uwierzycie i z wielka radością (wzglednym spokojem) będziecie oczekiwać narodzin :)
    U nas wady genetycznej nie było, może i gorzej, że "tylko" wada serca, ale córka odeszła, tak w sumie z dnia na dzień mając 10 miesiecy...zachodząc w ciążę wiedzieliśmy z mężem, że ten nasz prywatny aniołek stróż czuwa i syn bedzie zdrowy...teraz spowdziewamy się narodzin kolejnego syneczka i na pewno nasza malutka dba, aby braciszek był zdrowy. Musimy w to wierzyc, inaczej człowiek by zwariował...termin mam na dzień imienin córeczki. Fakt, najgorszą chwilą będzie urodzenie i oczekiwanie tej pierwszej doby, która za pierwszym razem okazała się moim najczarniejszym dniem w życiu...kardiolog bedzie obowiązkowy.
    Wasze tez bedzie zdrowe :) macie swojego osobistego aniołka stróża

    klz9ej28tijlen3y.png
    qb3canliacwxsitv.png
    qb3c3e5e7p2phfgk.png[
  • Marsylia Autorytet
    Postów: 718 1623

    Wysłany: 25 marca 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie szansę na zdrowe dziecko. Ja urodziłam córkę z zespołem downa (wiedzieliśmy po amniopunkcji), teraz oczekujemy na drugie maleństwo. Wg badań prenatalnych jest zdrowe.

    Eliza Barbara <3 wcześniak 35/36tc
    d69cj48ax1acv9cd.png

    Wiktoria Klara <3 wcześniak 27tc, ZD
    bhyw9vvjj54cn9n5.png
  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 26 marca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny też staram się myśleć pozytywnie i wierzyć w to że nasz aniołek jest z nami i czuwa nad rodzeństwem mam już starszego synka który jest zdrowy i lekarza mówią że ta wada mogła powstać całkowicie przypadkiem ale wiadomo zawsze są obawy po takich przeżyciach. Jeszcze parę dni i będą wyniki badań każdy dzień jest trudny w oczekiwaniu wyników

    malinka26
  • Duzaa Autorytet
    Postów: 464 378

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka Odezwij się jak tam po badaniach! Pewnie już masz wyniki co?

    oar89jcggibdab41.png
  • malinka26 Koleżanka
    Postów: 44 8

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mam wyniki już dawno zdrowa córeczka :) Nasz aniołek nad nami czuwa aby teraz do przodu i wszystko było ok

    Francess, Duzaa lubią tę wiadomość

    malinka26
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ