X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ciąża pozamaciczna?
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • ewula1275 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Ostatnia miesiaczke miałam 1 listopada. W tym miesiącu juz jej nie było. Testy dwa pozytywne. W piątek byłam u lekarza i na usg nie było nic widac, wiec lekarz podejrzewa ciąże pozamaciczna. Dzis robiłam beta hcg i wyszła 1869. W srode ide na nastepna. Ale czy jest możliwa ta ciaza pozamaciczna? Czy może przesuneła mi sie owulacja i było jeszcze za wczesnie? strasznie sie boje :(

    dqpranlio13xmlh4.png
    3i49df9hpsafnvhc.png
    f2w39n73u724m8xq.png
  • Totoja Autorytet
    Postów: 579 282

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie. To ze nie bylo nic widac jeszcze nic nie znaczy. No wlasnie nic to znaczy ze pecherzyka tez nie bylo??? Dzisiaj Twoja beta byla ponad 18000. W sobote moglabyc ok 900, w piatek jeszcze mniej. W sumie.mialo prawo nic nie widac. Jal obstawiasz owulacje??? Byla 14 dnia czy pozniej??

    0d1ylqxwgj8ci0pf.png
    k0kdanli3ifomssb.png
  • ewula1275 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 12 grudnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nic nawet pecherzyka. Raczej później była owulacja

    dqpranlio13xmlh4.png
    3i49df9hpsafnvhc.png
    f2w39n73u724m8xq.png
  • ewula1275 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z pon 1869
    Beta z dzis 3884
    Chyba dobrze :)
    Mysle ze w piatek bedzie juz widac pecherzyk

    dqpranlio13xmlh4.png
    3i49df9hpsafnvhc.png
    f2w39n73u724m8xq.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można jeszcze powtórzyć w piątek. Beta powinna się podwajać co 48 godzin. A przy ciąży pozamacicznej może wystąpić charakterystyczny ból brzucha jak przy zaparciach z uciskiem w stronę odbytu.

    f08af289ff.png
  • ewula1275 Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie podobne objawy mialam dzis rano tylko takie delikatne. I do tej pory utrzymuje sie bol krzyzowy brzuch dolem i bolaly mnie lopatki. Nie wiem czy to ma jakies znaczenie. A i mam takie delikatne niteczki krwi na papierze co drugi dzien

    dqpranlio13xmlh4.png
    3i49df9hpsafnvhc.png
    f2w39n73u724m8xq.png
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 14 grudnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby była prawidłowa ciąża:)

    f08af289ff.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ