X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Czy to może być opryszczka ?
Odpowiedz

Czy to może być opryszczka ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 17 marca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, 2 dni temu wyskoczył mi na dużej wardze sromowej taki guzek w kolorze sromu, przy dotyku bolesny. Do tego pobolewanie mnie ta warga. Myślałam, że to po prostu pryszcz w takim dziwnym miejscu ( mam wysyp ostatnio). Nie zmienia się on, nie rośnie ani nie pęka. Jest tylko jeden. czy to może być opryszczka? Nigdy nie mialam. (Tylko wargowa).

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 18 marca 2018, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia wrote:
    Czesc, 2 dni temu wyskoczył mi na dużej wardze sromowej taki guzek w kolorze sromu, przy dotyku bolesny. Do tego pobolewanie mnie ta warga. Myślałam, że to po prostu pryszcz w takim dziwnym miejscu ( mam wysyp ostatnio). Nie zmienia się on, nie rośnie ani nie pęka. Jest tylko jeden. czy to może być opryszczka? Nigdy nie mialam. (Tylko wargowa).

    Ciężko powiedzieć, ale na pewno trzeba to skonsultować z lekarzem, bo niekiedy robi się coś na wzór "hemoroida", tyle że na wargach sromowych. Aczkolwiek nie mam dużej wiedzy w tym temacie. Skoro jest bolesny to logiczne jest dla mnie, że trzeba to jak najszybciej skonsultować z lekarzem.

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ