X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Depilacja laserowa co lepsze
Odpowiedz

Depilacja laserowa co lepsze

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Vienne Przyjaciółka
    Postów: 125 46

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej iść do profesjonalnego salonu i zrobić depilację nóg, bikini i pach, czy kupić laser typu Philips lumea i zrobić sama w domu?
    Chodzi mi przede wszystkim o skuteczność i aspekt finansowy 🤔
    Edytuję 1: po całym dniu czytania w internecie decyduję się na salon. I tutaj rodzi się kolejne pytanie🤦... Jaki salon wybrać. Po wstępnej selekcji z mojego miasta zostają cztery salony.
    1) laser light sheer duet - cena za 1 zabieg dwóch partii ciała (pachy + bikini) 400zł lub 2200zł za 6 zabiegów na dwie partie.
    2) laser light sheer - 350zł lub 2000zł za 9 zabiegów!
    3) laser diodowy Vectus - 450zł
    4) laser diodowy Smart - 550zł
    Pomóżcie

    Karpatia lubi tę wiadomość

  • Jagnam Przyjaciółka
    Postów: 72 54

    Wysłany: 26 kwietnia 2021, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    epiej iść do salonu. Mają mocniejsze lasery, nie trzeba tak często powtarzać jakbys powtarzała po Lumei. Zdecydowanie też czas, szybciej wyjdzie jak ktoś Ci zrobi niz sama musiałabyś siedzieć i strzelać. Kwestie finansowe już zależy, za depilację nie musisz od razu płacić tylko za sesję, płacisz co wizytę czyli mniej więcej co 5-8tyg. A jednak za Philipsa albo na raty albo całość i tu już kto co woli. mam porównanie po Philipsie i mam porównanie po paru strzałach w salonie i nie kupiłabym sobie sama Philipsa do domu
    Sama chodzilam na depilację tutaj https://instytut.bielenda.pl/oferta/depilacja-laserowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2021, 09:47

    Karpatia lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ