X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Drgawki dziecka w brzuchu
Odpowiedz

Drgawki dziecka w brzuchu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was ma cos takiego? Takie szybkie ruchy ktore trwają max 2 sek. Takie ewidentne drgawki, czuć ze to dziecko sie trzesie przez te 2 sek. Za tydzien widze sie z lekarzem to zapytam ale martwi mnie to.dodam ze to na 100% nie jest czkawka, czkawki tez miewa i to jest cos zupełnie innego. :(

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 9 sierpnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też czasami coś takiego czułam ale nigdy się tym nie przejmowalam :) to takie uczucie jakby dziecko się wzdrygnęło albo coś strzasalo z siebie. Kiedyś w Internecie trafiłam na podobny temat i wiem, ze niektóre kobiety też tak odczuwaly :)

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za równy tydzien mam ostatnie prenatalne to zapytam tam o te dziwne ruchy a oprócz tego zapytam sie jeszcze lekarza na wizycie. Żadna z moich koleżanek czegoś takiego nie czuła......

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 sierpnia 2016, 14:13

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    miałam coś takiego w ciąży i wmawiano mi, że to czkawka, jednak czkawka tonie była. Właśnie coś jak drgawki. Nikt mi nie potrafił odpowiedzieć co to było, ale maluch urodził się zdrowy. Ma silny odruch MORO i myślę, że mógł mieć już w brzuszku.

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • paulina502 Ekspertka
    Postów: 374 96

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę, ze nie masz się czym martwić. Moja córka już praktycznie na wylocie i od jakiegoś czasu w ogóle nie czuję tych drgawek, częściej zdarzały się właśnie jak byłam na podobny etapie ciąży co Ty :)

    km5stv73dz23t84d.png

    ckais65g4jw1ph1s.png
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 737 163

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tak czułam i jeszcze czasem czuję czytałam kiedyś, ze to niedojrzały układ nerwowy i dlatego mogą być takie ruchy

  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 11 sierpnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pocieszylyscie mnie troche. Ciekawe dlaczego niektóre dzieci to maja a niektóre nie.

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • surreal95 Przyjaciółka
    Postów: 195 40

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie z tego samego powodu, dla którego jedne dzieci mają kolki, drugie nie. Jedne siadają w wieku 5 drugie 8 miesięcy. Każde dziecko jest inne po prostu, w innym tempie się rozwija. Weź również pod uwagę subiektywne odczucia ciężarnej. Moja matka np. twierdzi, że w żadnej ciąży żadne z nas nie miało czkawki - ona nie czuła tego i koniec. Jak mój w brzuchu czkawkę dostał to raz twierdziła, że nie możliwe, poźniej doszła do wniosku, że dziecko wyziębiam... ;D

    Anoolka, Est, Pianistka lubią tę wiadomość

    SYNEK! <3

    gannflw1hmy15hvi.png

  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 14 sierpnia 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 2 dni czuje to cześciej, przynajmniej ze 2 razy rano i ze 2 razy wieczorem :/ staram sie nie martwic ale troche cieżko :(

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 15 sierpnia 2016, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja tez miala takie drgawki. To widocznie normalne ;)

    kataloza lubi tę wiadomość

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bylo to samo i dziecko zdrowe :)

  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie drgawki w pierwszej ciąży (patrz dziecko nie ja) i teraz mała również je ma i to często, ale w ogóle się tym nie przejmuję. Pierwsze dziecko zdrowe. Dorośli też mają czasem taki dreszczyk, więc dlaczego dzieci tego nie mają mieć?

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytałam lekarza i mi powiedział (co mnie zaskoczyło) ze dobrze ze ma takie wyładowania bo tobswiadczy o tym ze jego układ nerwowy sie dobrze rozwija :) moze jakieś przyszłe mamy uspokoi kiedyś ten wpis :)

    marlon, Sylwia91, mus.zka, kataloza, imarevolution, małżowinka, marmi, magdis, klaudia382, Paula 90 lubią tę wiadomość

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
  • Abata Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 4 października 2016, 01:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tami wrote:
    Pytałam lekarza i mi powiedział (co mnie zaskoczyło) ze dobrze ze ma takie wyładowania bo tobswiadczy o tym ze jego układ nerwowy sie dobrze rozwija :) moze jakieś przyszłe mamy uspokoi kiedyś ten wpis :)

    Powiedzmy, że mnie uspokoił :)

  • kataloza Autorytet
    Postów: 850 417

    Wysłany: 11 października 2016, 04:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa informacja:-)

    qtchpss6a5eugu3t.png
    qtchpss686b1ug9f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ