X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Dwa różne usg w odstępie 4 dni a zarodek bez zmian!
Odpowiedz

Dwa różne usg w odstępie 4 dni a zarodek bez zmian!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Moni_a Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 lipca 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny! W sobotę miałam usg dopochwowe, lekarz potwierdził ciążę, widzialam i słyszałam bijące serduszko, zarodek 1,4cm.
    Dziś znów byłam na wizycie ale u innego lekarza w zupelnie innym gabinecie i wg usg zarodek ma 1,4cm! serduszko bije. Przecież to niemożliwe żeby przez te 4 dni nic nie urósł! Strasznie się martwię :( Czy możliwe jest, że np. poprzednie
    usg było błędne tj. że źle zmierzono zarodek albo z uwagi na sprzęt
    są różnice? A może ta różnica wynika z braku precyzji któregoś z lekarzy?Wg dzisiejszego usg zarodek i wiek ciąży jest ok porównując do ostatniej miesiączki, jest chyba minus 4 dni ale to ze wzg na dłuższe cykle i późniejszą owulację. Czy któraś z Was miała tak lu slyszała o takim przypadku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2013, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może byc zwykły błąd pomiaru. Jak za tydzień będzie bez zmian, będziesz mogła się tak martwić, ale 4 dni i dwa różne sprzęty usg- błąd w normie, sprzęcie, pomiarze... w końcu to milimetry, wystarczy, że lekarz rozstawił na ekranie wektor od innych punktów niż ma w zwyczaju ten pierwszy lekarz.

    MADZIULA13 lubi tę wiadomość

  • MADZIULA13 Autorytet
    Postów: 489 309

    Wysłany: 24 lipca 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suzy ma rację, niepotrzebnie się napędzasz :-) zwłaszcza, że robiłaś oba badania u różnych lekarzy i na różnych sprzętach ;-) spokojnie poczekaj do kolejnej wizyty :-)powodzenia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2013, 12:15

    Martusska lubi tę wiadomość

  • Moni_a Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 lipca 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie ;) trochę mi się lżej na sercu zrobiło, mam nadzieję że wytrzymam do kolejnej wizyty i nie zwariuję ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ