X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Egzema na skórze co robic
Odpowiedz

Egzema na skórze co robic

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Annite Przyjaciółka
    Postów: 248 56

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Macie moze jakies sprawdzone sposoby na egzeme? Zrobila mi sie zaraz po porodzie i byla tylko na 1 palcu ..po reku w ciągu miesiaca objela wszystkie palce ... mam pelno pecherzykow ktore wypelnione sa plynem, skora peka, ropieje, krwawi, strasznie swedzi.. dermatolog przepisuje rozne rzeczy i nic nie pomaga. Mialam cutivate. Steryd ktoey pomogl jak stosowalam, gdy odstawilam wszystko wrocilo.. obecnie stosuje wazeline, lipikar baume ap+, olej kokosowy, culti helm defekt, bepanthen, zel z aloesu, clobaze. Do wszystkiego uzywam rekawiczek nitrynowych. Mydlo hipoalergiczne. Masakra..

  • gwzd Koleżanka
    Postów: 151 4

    Wysłany: 12 sierpnia 2022, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam ten sam problem, także na dłoniach. Zaczęło się od zmian na jednym palcu, a po kilku latach leczenia sterydami zmiany objęły obie dłonie. Ostatnio byłam na zwolnieniu ponad miesiąc ponieważ ręce były tak popękane, że nie byłam w stanie sama się ubrać.

    Zerknij sobie na kosmetyki na azs w sklepie verdelab.pl - mi bardzo pomogły, wcześniej wypróbowałam wiele innych środków ale nie widziałam takiej dużej roznicy jak po kosmetykach z tego sklepu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2022, 10:42

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ