X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Ginekolog Skawina
Odpowiedz

Ginekolog Skawina

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • rozalix Koleżanka
    Postów: 46 16

    Wysłany: 2 lutego 2023, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Jak wyglądało Wasza pierwsza wizyta u ginekologa ? Do kogo lepiej iść kobieta / mężczyzna . Pytam o porady bo planuje iść ale mam wątpliwości. I w Skawinie kogo polecicie?

  • dkdk Koleżanka
    Postów: 98 1

    Wysłany: 3 lutego 2023, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u mężczyzny prywatnie, ogólnie bardzo miły, bardzo komfortowa wizyta. Stres był straszny, bo jednak to dość nietypowa wizyta lekarska, ale zupełnie niepotrzebnie, wszystko mi na spokojnie tłumaczył, był bardzo delikatny, jak już tam weszłam to zero stresu i wstydu, ludzka rzecz i ludzki lekarz ;)

    Zapisz się do tej przychodni w Skawinie:
    https://rcmskawina.pl/zakres-uslug/

    Mają kilku dobrych ginekologów na miejscu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2023, 09:54

  • sobjul Debiutantka
    Postów: 9 15

    Wysłany: 10 marca, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę szczerze polecić w Skawinie dr Malinowską, niezwykle ciepła i empatyczna pani doktor z ogromnym poczuciem humoru więc żadna wizyta nie jest stresująca. Wykryła u mnie wiele problemów których nikt inny nie zauważył. To co bardzo doceniam po wizytach u różnych ginekologów że dr Malinowska przede wszystkim słucha pacjenta i niczego nie bagatelizuje

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ