X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Gronkowiec w ciąży
Odpowiedz

Gronkowiec w ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 14 lutego 2021, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy ktoś z Was miał gronkowca w ciąży? Jak się objawiał? Niestety kiedyś już chorowałam na to bardziewie, objawia mi się on teraz czyrakami i dolegliwościami intymnymi. Internistka mnie nastraszyla i kazała jechać na IP, a ginekolog, żebym poszła jutro z rana do dermatologa i żeby w ogóle zobaczył czy to to i wtedy zobaczymy. Proszę o info jak to było u Was i jak się skończyło. Ja z rana lece zrobić badania z szyjki

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 14 lutego 2021, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam gronkowca w moczu w 12tc, dostałam antybiotyk, wszystko dobrze się skończyło. :)

    Alunis lubi tę wiadomość

  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 14 lutego 2021, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaasti wrote:
    Ja miałam gronkowca w moczu w 12tc, dostałam antybiotyk, wszystko dobrze się skończyło. :)
    Dziękuje za odpowiedź. Czy w badaniu moczu robiłaś specjalne wskazanie na to, czy wyszło to na posiewie? Czy robiłaś zeykle badanie ogólne moczu i laboranci sami o tym napisali w wyniku?

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
  • Aaasti Autorytet
    Postów: 272 244

    Wysłany: 14 lutego 2021, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyszło w posiewie z tego, co pamiętam (to był początek 2016r ;) ). Miałam permanentną infekcję układu moczowego, więc ginekolog skierował mnie na posiew. Po tym było już dobrze.

    Alunis lubi tę wiadomość

  • Alunis Autorytet
    Postów: 383 350

    Wysłany: 14 lutego 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaasti wrote:
    Wyszło w posiewie z tego, co pamiętam (to był początek 2016r ;) ). Miałam permanentną infekcję układu moczowego, więc ginekolog skierował mnie na posiew. Po tym było już dobrze.
    Posiew z moczu tez chyba zrobię, bo mam właśnie tak jak mówisz(napewno nie zaszkodzi mi to sprawdzić). Bardzo dziękuje za wskazówkę. ☺️

    Aaasti lubi tę wiadomość

    Córeczka 13.03.2020 <3
    Jest i on 💕 24.06.2021r.
    atdcpiqv6jtb1fho.png

    Mutacja czynnika V Leiden hetero.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ