X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Karmienie noworodka
Odpowiedz

Karmienie noworodka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maja123 Koleżanka
    Postów: 66 3

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcę zapytać Was mamusie jak karmicie Wasze 3 miesięczne dzieciaczki Czy regularnie co 3 godz budzicie??I ile mniej więcej min ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 11:48

    Maja
  • Kai Autorytet
    Postów: 1808 1793

    Wysłany: 30 stycznia 2017, 05:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co trzy godziny w dzień. W nocy robię jedną przerwę 6 godzin. Mój synek je bardzo szybko, maksymalnie 10 minut. Na jedno karmienie jedna pierś. Rzadko życzy sobie drugą. A... i trzymiesieczne dzieciaczki to już nie są noworodki, tylko niemowlęta. Niektórzy pozwalają takim przespać całą noc.

    f2wli09kh9pki1f2.png
    km5stv73bm121sip.png
  • aneta93 Autorytet
    Postów: 751 630

    Wysłany: 31 stycznia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie synek je też bardzo szybko bo 5-10min. Ale w przeciwieństwie do Kai, w dzień co 1,5-2 h, w nocy to ma jedna dluzsza przerwę ok 3,5-4,5 h a później znow 1-2 h, karmie na żądanie . Najdłuższą przerwę mieliśmy 7h,ale to się zdarzyło ze 3-4 razy i nie budziłam

    bl9ci09k5h6xkmfc.png
  • ksica24 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 1 lutego 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ja wcale nie budzę, karmię na żądanie, jak się najada odstawiam od piersi, budzi się sam w nocy jak jest głodny

  • mamusiaaa1 Przyjaciółka
    Postów: 106 39

    Wysłany: 2 lutego 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie budziłam na karmienie :) Córka zaczęła przesypiać całe noce, gdy skończyła 7 tygodni, czyli ostatnie karmienie koło 20.00 i potem dopiero o 5.00, później co godzinę aż do 9.00, gdy wstawałyśmy :) Jeśli w nocy się "kręciła" (ale nie domagała się piersi, nie płakała itp), to podawałam jej smoczek Chicco Physio Soft - i spała spokojnie :) Polecam ten smoczek, bo jest delikatny i miękki (co widać na zdjęciu), że w ogóle nie zostawiał śladów na jej buźce po spaniu :)
    I myślę też, że 3 miesięcznego dziecka zupełnie nie ma potrzeby budzić w nocy. Niech sobie pośpi spokojnie - i Ty również :) Bo nie wiadomo kiedy się to odmieni :D :)
    536f16294aca98fcmed.jpg

  • Łezka Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 lutego 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Synek właśnie niedawno skończył 4 miesiące i są nocki kiedy śpi 6 godzin , są i takie gdzie budzi się co 2-3 h . Absolutnie czas karmienia sam sobie ustala,jednak czasem trudne jest to jak w nocy czy po jednej drzemce on piszczy i gaduli,spać nie może a my z narzeczonym jak zombie xd

    Mój kochany aniołek
    12.10.2016 <3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ