X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje krew z śluzem z odbytu
Odpowiedz

krew z śluzem z odbytu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 14 października 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część . Mam taki problem od paru dni mam problem z załatwianiem . Na początku jak załatwilam się to były to po kilka razy dziennie małe pprawie czarne "bobki" . Później przetworzyly się w cieniutkie stolce takie jak grubsze nitki . Potem następnie przetworzyly się w zadkie jasno brązowe stolce ( można by było to nazwać biegunka ale taka nie płynna tylko grubsza ). Teraz zaś zauważyłam krew z śluzem bez kału przy załatwianiu się . Drogie przyszłe i obecne mamy . Czy to hemoroidy czy coś . Zetknęla się któraś mama z tym ?

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • Ewela87 Ekspertka
    Postów: 180 70

    Wysłany: 21 października 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obstawiam hemoroidy wewnętrzne, o istniejącym zwężeniu światła odbytu może świadczyć wytworzenie się stolca ołówkowego (cienkie nitki). Z rad które mogę Ci udzielić to:
    1) po załatwieniu się umyj tyłek zimną wodą/każdorazowo
    2) pij dużo najlepiej niegazowanej wody
    3) zadbaj o dietę bogatą w błonnik, unikaj słodyczy i czekolady
    4) z naturalnych rzeczy stosuję zmielone siemię lniane- co rano na czczo zalewam 2 łyżeczki siemienia na szklankę wrzątku, czekam aż przestygnie i dodaję łyżkę miodu i wypijam(konsystencja glutowata, ale trochę pomaga)
    5) 2 łyżeczki oleju lnianego delikatnie solę i zjadam maczając chleb (również dodatkowe źródło omega 3 i 6)

    Jeśli to nie pomoże to idź do lekarza, przepisze Ci leki doraźne, ale osobiście uważam, że najpierw lepiej spróbować naturalnych sposobów. Powodzenia :)

    lula.91 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgkoi890wn.png
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! Ostatnio zdarzają mi się coraz częściej zaparcia. Wczoraj jak się wypróżniałam czułam jakby mi się skóra przecięła i na papierze widziałam dość sporą ilość krwi. W nocy jak poszłam się wysikać znów krew, ale już mniej. Bielizna czysta. Zastanawiam się czy to mogą być hemoroidy?? Nie towarzyszy temu żaden świąd ani nic... Pomocy, strasznie się denerwuję :(

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Ryba1985 Koleżanka
    Postów: 95 12

    Wysłany: 8 października 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... ja jestem w 24 TC i wlasnie zaczely dokuczac mi delikatne bole odbytu i swiad po wyproznieniu. Zaarcia mam od 3 tygodni.
    Zastanawiam sie nad kupnem masci na hemoroidy... pytanie tylko jaka zastosowac?

    85999n73ze96h91v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ