X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Krótka szyjka
Odpowiedz

Krótka szyjka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lawendowa Znajoma
    Postów: 26 46

    Wysłany: 3 listopada 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, mam pytanie. Przy jakich szyjkach miałyście zakładany pessar? Ja miałam 22.X. szyjkę dł. 28mm i szparę w ujści wewn. 2,5mm. Po tygodniu leżenia i brania Luteiny i Spasmoliny na kolejnym USG wyszło, że szpara powiększyłą się do 5mm. Lekarz powiedział, że na razie czekamy. Wizyta za 2 tyg. Jak było u Was z szyjką, kiedy założono pessar? Bardzo się martwię, bo mam kilka razy dziennie twardy brzuch.

    201512214965.png
    6tqpc5v.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ