X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje krwiaki w pęcherzyku ciążowym, pęknięte naczynko i inne
Odpowiedz

krwiaki w pęcherzyku ciążowym, pęknięte naczynko i inne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aneczkaa28 Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć! Może któraś z Was będzie mogła mnie uspokoić. Jestem w 8 tyg ciazy, a dokładnie 7,5 tyg. Na USG w piatek lekarz stwierdził "liczne drobne przegrody w pęcherzyku ciążowym poza jamą owodni". Prostym językiem mowiąc na usg w pęcherzyku płodowym tam gdzie jest czarne pole u mnie widać jakieś smugi. Gin twierzi ze byc moze pekło jakies naczynko ale pierwszy raz widzi żeby to mialo miejsce poza jama owodni. Nie umiał powiedziec skad takie cos, kazał sie tylko nie martwić. dziwi mnie , że gin-specjalista pierwszy raz takie cos widzi.No i oczywiście sie zmartwiłam... po za tym wszystko jest ok, serducho bije, nie mam zadnych plamien. Czy któraś z was miała taki obraz na usg? kolejna wizyta za trzy tygodnie. do tego czasu chyba zwariuje, od dwoch dni czuje sie dobrze, ustał ból piersi i wzdecia.. co tez mnie niepokoi..

    cud!!! w ciąży od 21.02.2018- 7t7d
    niby wszystko ok.. a jednak.. w oczekiwaniu na ciążę :)5 cykl z clo, duphaston(maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień)
    05.2016- HSG jajowody drożne
    11.2015 Badanie nasienia męża- ok
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ