X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Laser CO2 czy Er:Yag? - potrzebuję rad!
Odpowiedz

Laser CO2 czy Er:Yag? - potrzebuję rad!

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • deatabig Nowa
  Postów: 1 0

  Wysłany: 26 listopada 2023, 15:57

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Muszę przyznać, że też stoję przed dylematem dotyczącym wyboru laserowego usuwania blizn. Obecnie zastanawiam się między laserem CO2 a laserem Er:Yag. Szukałam różnych ofert, ale im więcej czytam, tym bardziej jestem zakłopotana. Ostatnio trafiłam na Neonia - https://neonia.com.pl/usuwanie-blizn/ gdzie stosują laser Er:Yagowy.Czy ktoś z Was ma może doświadczenie z obydwoma typami laserów i mógłby podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

  Chciałabym podjąć decyzję mając pewność, że wybieram najbardziej skuteczną opcję.

  Z góry dzięki za wszelkie rady i sugestie!

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2023, 20:01

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ