X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje obraczka w ciazy
Odpowiedz

obraczka w ciazy

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 18

    Wysłany: 4 maja 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Czy ktoras z was zostawiala obraczke na czas ciazy na palcu? Jak to sie mialo do puchnacych palcow i przybierania na wadze? Ja zupelnie zapomnialam o jej zdjeciu i okazalo sie ze nie dam rady juz jej zdjac. Troche sie martwie. Nie uciska mnie jeszcze ale do porodu ponad miesiac zostal i boje sie ze bede musiala ja rozciac :(

    w5wqroeq2pmwko7d.png
  • violaa Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 4 maja 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Też zapomniałam o obrączce, ściągnęłam kilka dni temu (mam miesiąc do porodu:). Myślałam, że nie dam rady ale zacisnęłam zęby i jakoś się udało :) jest kilka sposobów ale nie wiem jak wygląda skuteczność bo całe szczęście nie musiałam próbować :)

    http://tipy.interia.pl/artykul_427,jak-zdjac-pierscionek-ze-spuchnietego-palca.html

    amelka
  • Tynia Koleżanka
    Postów: 105 18

    Wysłany: 4 maja 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi nie zejdzi probowalam :p pozostaje w zasadzie modlic sie zeby paluchy juz nie pogrubly bardziej.

    w5wqroeq2pmwko7d.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ