X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje progesterone besins
Odpowiedz

progesterone besins

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Natalia92aa Przyjaciółka
    Postów: 61 26

    Wysłany: 2 czerwca 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    progesterone besins czy ktos stosowal w ciazy zamiast luteiny?

    km5se6ydk683dvif.png

    3jvzej284ptx9c1e.png
  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 15 czerwca 2018, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, ja stosuję od 7 tygodnia bo miałam krwawienie i lekarz zmienił właśnie z luteiny dopochwowej. Mam dawkę 3x1.

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • Ojkaojka Autorytet
    Postów: 579 185

    Wysłany: 13 lipca 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że niepotzrebnie załozyłam nowy wątek na ten temat :)
    Natalia, skórka bierzesz besins, z jakim efektem?

    Ja mam zalecenie 3x1 dupka + 2x1 besins.
    Trochę drogo wychodzi i zastanawiam się nad zmianą dupka na luteinę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2018, 13:41

  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 20 lipca 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojkaojka ja brałam Progesterone Besins od 7 do końca 19 tc. W 7 tc dzień po potwierdzeniu ciąży przez lekarza dostałam krwawienia, okazało się że to krwiak. Spędziłam 4 dni w szpitalu a potem wróciłam do domu z nakazem leżenia. Wtedy lekarz zmienił mi leki dopochwowe (luteina, ctinone) na właśnie Besins i Prolutex. Besins brałam w dawce 3x1 do końca 17tc, później stopniowo odstawiałam. Krwiaka miałam do ok. 14 tc.
    Za 1 opakowanie tego leku płaciłam ok 45-50 zł, starczało na 10 dni. Duphaston w dawce 3x1, koszt 28zł na 6 dni. Z kolei Prolutex to 180zł za 7 zastrzyków, ja miałam zapisane 21 zastrzyków. Przy takim długim braniu dość drogo wyszło ale nie to było najważniejsze. Dodam że to moja pierwsza ciąża, po ivf, starałam się prawie 7 lat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2018, 13:15

    dqpr3e5egbs5bec7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ