X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Przerwanie ciąży. Norwegia.
Odpowiedz

Przerwanie ciąży. Norwegia.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Prowadzę ciążę w Norwegii. Pierwsze usg miałam 7 lipca. Jednak Pani ginekolog stwierdziła że to nie 20 tydzień a 17. Że to błąd w obliczeniach ( przyjełam to gdyż mialam niereguralne cykle) jednak po miesiącu okazało się że dziecko waży 300 gram. Jest bardzo małe. Nie ma szans na przeżycie. Ma mało wód płodowych. Jest problem z dożywianiem. Coś z pępowiną. Czekam na wyniki biopsji. Wód płodowych. Najprawdopodobniej trzeba będzie przerwać ciążę. (26 tydzień) lub czekać az maleństwo samo umrze ;( czy ktoś miał podobną sytuację?

  • Magda_lenka Autorytet
    Postów: 394 389

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mozesz skonsultować to jeszcze z jakimś lekarzem? może miałąś później owulacje? medycyna robi teraz takie postępy,ze są w stanie uratować maluszki.

    5qptx9z.png
    fybd8x1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaolanorge wrote:
    Witajcie. Prowadzę ciążę w Norwegii. Pierwsze usg miałam 7 lipca. Jednak Pani ginekolog stwierdziła że to nie 20 tydzień a 17. Że to błąd w obliczeniach ( przyjełam to gdyż mialam niereguralne cykle) jednak po miesiącu okazało się że dziecko waży 300 gram. Jest bardzo małe. Nie ma szans na przeżycie. Ma mało wód płodowych. Jest problem z dożywianiem. Coś z pępowiną. Czekam na wyniki biopsji. Wód płodowych. Najprawdopodobniej trzeba będzie przerwać ciążę. (26 tydzień) lub czekać az maleństwo samo umrze ;( czy ktoś miał podobną sytuację?

    nie przerywaj ciąży. Może ciąża jest trochę młodsza, może lekarka zrobiła błąd w pomiarach,...... jest wiele może i wg mnie zbyt wiele, żeby decydowac sie na przerwanie ciąży. Idź do innego ginekologa, skonsultuj to jeszcze. Jest naprawdę wiele przypaków kiedy lekarze nie dawali szans a dzieci żyły..... Poza tym zobaczysz co pokażą wyniki badań. Pamiętaj że LEKARZE SIĘ MYLĄ I TO DOŚĆ CZĘSTO.

    Magda_lenka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ