X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Różyczka
Odpowiedz

Różyczka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Czarnuszka Autorytet
    Postów: 539 630

    Wysłany: 16 lipca 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, jestem w 7 tygodniu ciaży. Moje wyniki na różyczkę to :
    IgG - >500,0
    IgM 28,3 (norma do 15)
    Po 10 dniach zrobiłam kolejne badanie
    IgG >500,0
    IgM 27,10
    Lekarz mówił, że jeżeli będzie spadać to nie mam się czym martwić, możecie coś podpowiedzieć ? Wizytę u gina mam w poniedziałek.

    8599s65gh4yz6p0q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrób badanie za jakiś czas znowu i zobaczysz,
    jesli to rózyczka to trzymam kciuki żeby skończyło sie pozytywnie

  • Tami Ekspertka
    Postów: 326 58

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasem w ciazy igm sie podnosi nie widzieć dziemu. Tak jest i nikt nie zna przyczyny. Ja tak miałam z listeria.

    atdcclb1ukdkpfkx.png
    PCOS- ciąża troche z zaskoczenia, juz w drugim cyklu po spontanicznym odstawieniu tabletek :D
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ