X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Skracanie szyjki
Odpowiedz

Skracanie szyjki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lilu_ Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 26 października 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Piszę do Was, bo mam wrażenie, że za chwilę zwariuję sama ze sobą. Jestem aktualnie 17+6, leżę w domu od 9 października, wtedy był problem z krwiakiem i odklejającym się łożyskiem, ale na szczęście sytuacja się w miarę ustabilizowała. Niestety wczoraj na wizycie okazało się, że szyjka się skróciła do 32mm i powstał lejek. Szukam osób, które są na podobnym etapie ciąży albo które już to przeszły. Strasznie się boję, to moja wyproszona i wyczekana ciąża. Napiszcie jak się czujecie, jakie macie wskazania, ja mam wrażenie, że jeszcze trochę i wysiądę psychicznie z tych nerwów.
    Piszcie, czekam na każdą wiadomość.

  • Kobobo Ekspertka
    Postów: 169 77

    Wysłany: 26 października 2021, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam takich doświadczeń, ale życzę wytrwałości, cierpliwości i przesyłam dobre fluidy. Każdy z czymśtam się boryka więc wiem jak to potrafi zatruwać myśli. Wszystkiego dobrego!

  • Lilu_ Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 31 października 2021, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci, to wiele dla mnie znaczy 💓

  • martaszymi Autorytet
    Postów: 477 593

    Wysłany: 3 listopada 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o szyjke to ja w poprzedniej ciąży w 19 tygodniu miałam szyjke 14 mm z lejkiem i po założeniu szwu udało się donosić do 39 tc :) przy skracając ej się szyjce c ważne są częste kontrolę i szybka reakcja i wtedy jest ogromną szansa na pozytywny finał ;) będzie dobrze. Trzymam mocno kciuki ❤
    Obecnie jestem 18+0 i od początku tej ciąży na luteinie i póki co szyjka się trzyma :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2021, 15:48

    29.11.3019 Hania ♥️♥️♥️
    17.04.2019 6t5d ♥️-->l130/min
    30.07.2019 połówkowe 451 gram dziewczynki 😍
    I ciąża-puste jajo płodowe 8tc 31.05.2017
    II ciąża-puste jajo płodowe 10tc 12.04.2018
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ