X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Trzykrotne owinięcie pępowiną wokół szyi...
Odpowiedz

Trzykrotne owinięcie pępowiną wokół szyi...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Muchaolucha Koleżanka
    Postów: 49 33

    Wysłany: 11 października 2020, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 29 tc. Kilka dni temu udałam się na szybką wizytę do swojego lekarza zaniepokojona osłabioną aktywnością maleństwa. Lekarz wykonał usg z przepływami i okazało się, że córka jest trzykrotnie owinięta pępowiną wokół szyi :( Fakt, była bardzo aktywna, fikała i pewnie wtedy to się stało. 3 tygodnie wcześniej jeszcze tego na usg nie było.
    Przepływy i wszystkie pomiary były ok, natomiast lekarz na wszelki wypadek skierował mnie do szpitala na obserwację.
    Tutaj, na oddziale codziennie mam robione ktg, serduszko osłuchiwane detektorem itd. Jednak kiedy pytam lekarzy, położnych o tę kolizję pępowinową to dostaję bardzo sprzeczne informacje. Jedni mówią , że to się zdarza często, że nic się do porodu nie powinno dziać. Drudzy natomiast straszą i snują czarne wizje.
    Nie ukrywam, że jestem załamana, psychicznie nie wytrzymam tego lęku o życie mojego dziecka.
    Czy miałyście doświadczenia z okŕęceniem pępowiną? Czy udało się odnosić ciążę? Czy wszystko było ok?

    km5sdf9hzr5f5abr.png
    Feluś <3
    atdc3e5e1sotoeov.png

    31.12.2019 - Aniołek 💔 (12 tc)
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ