X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Problemy i komplikacje Wysoka wolna Beta hcg !! - prenatalne (pappa) :( :(
Odpowiedz

Wysoka wolna Beta hcg !! - prenatalne (pappa) :( :(

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Kapa95 Ekspertka
  Postów: 132 127

  Wysłany: 7 maja 2023, 09:12

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Cześć dziewczyny,
  Przyszły mi wyniki z diagnostyki
  Wolna Beta hcg 75 ( przy normie 40)
  Pappa 1,98

  Miałam już usg prenatalne. We wtorek usg kolejne- u innego lekarza z tymi wynikami. Wiem, ze lekarz musi wpisać te dane do programu- ale w internecie większość osób które maja podwyższona wolna betę maja duże prawdopodobieństwo ZD. Strasznie się martwię.

  Jakie wyniki były u Was ?

 • Megi93 Ekspertka
  Postów: 167 57

  Wysłany: 8 maja 2023, 22:53

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej u mnie też beta hcg wyszła 75. A w którym dokładnie dniu ciąży byłaś w dzień pobrania krwi do oznaczenia bety ? Ja byłam w 12 plus 6

  age.png
 • abbigal Autorytet
  Postów: 394 227

  Wysłany: 9 maja 2023, 12:58

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Ja wiem, że to kusi, ale postarajcie się nie drążyć same w Inyernecie co oznaczaja sam wyniki krwi do Pappy, bo tylko sobie namieszacie. Do ostatecznego wyniku wiele paramentów jest brane pod uwagę i przewidywanie tylko na podstawie krwi, to jak wróżenie z fusów. Szkoda dodatkowych nerwów. Ja przy pierwszej ciąży przekonałam pół internetu, martwiłam się mega, a później się okazało że bez sensu. Teraz celowo nie odebrałam nawet wyników samej krwi żeby sobie stresu nie dokładać. Co nie znaczy że nie denerwuje się mega przed wizytą, która mam dopiero w czwartek🙈

  age.png

  age.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ubranka dla noworodka - na co zwracać uwagę?

Ogromna oferta ubranek dla dzieci może przyprawić przyszłych rodziców o zawrót głowy. Na co zwracać uwagę? Czy skład i pochodzenie ubranka mają rzeczywiście takie znaczenie? Dzisiaj podpowiadamy 3 najważniejsze zasady, którymi warto kierować się podczas kompletowania wyprawki dla noworodka.

CZYTAJ WIĘCEJ