X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

badanie hsg

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2015, 15:34

      /  Zgłoś
    witam jakis czs temu miałam robione badanie hsg -rozpoznaie-podejrzenie obustronnej niedroznosci jajowodów ,czytałam na forach ze wiele kobiet po takim badaniu ma okreslone jaka czesc jajowodów jest niedrożna czy na moim wypisie tez powinna znajdowac sie taka innformacja

    Milady, justa1234, jupiter, sonia86, fablous, Torunianka, Betti83, agniesia2569 lubią tę wiadomość

  • prof. dr hab. n. med. Krzysztof Łukaszuk Ekspert

    Wysłany: 24 marca 2015, 22:09

      /  Zgłoś
    Jeśli badanie wykonywane było metodą rentgenowską, faktycznie taką informację można uzyskać. W przypadku wątpliwości dotyczących diagnozy, warto, by skonsultowała się Pani z lekarzem. Trudno mi jest jednoznacznie odpowiedzieć, bez wglądu w dokumentację, wyniki itp.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ