Dowiedz się czym jest OvuFriend i w jaki sposób pomoże Ci zajść w ciążę

Inseminacja

Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Joanna83
Nowa
Postów: 1
11

Wysłany: 15 lipca 2016, 20:52
(11) | Zgłoś
Dzień dobry, postanowiłam napisać ponieważ kilka dni temu podchodziliśmy z mężem do 3 inseminacji. Owulacja była stymulowana; Gonal 300 od 3 d.c-8d.c 50j.m dodatkowo Fostimon 75 5 i 7 d.c. W 11 d.c widoczne 2 pęcherzyki 19 i 21 mm. Po wykonanym USG mój Pan doktor skierował mnie na zastrzyk Pregnyl 1000, Zabieg inseminacji odbył się 13 d.c, dokładnie 49 godzin później i właśnie z tego powodu jestem pełna wątpliwości. Nurtuje mnie pytanie skąd taki przedział czasowy? W chwili IUI podczas USG doktor stwierdził, że jeden pęcherzyk już pękł a drugi za chwilę pęknie, teoretycznie to bardzo dobry moment. Niestety ja mam cały czas obawy czy aby do owulacji nie doszło dużo wcześniej??! Bardzo proszę o poradę w mojej sprawie i z góry serdecznie dziękuję :)

Kuchcinka, asiak1985, sylwia80, BitterSweetSymphony, Bella_Bella, margaretka84, jiwa, Natalia 134, Cagis, 89Natka, Anuśla lubią tę wiadomość

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

  • wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)