Inseminacja

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Joanna83 Nowa

Wysłany: 15 lipca 2016, 20:52

/  Zgłoś
    Dzień dobry, postanowiłam napisać ponieważ kilka dni temu podchodziliśmy z mężem do 3 inseminacji. Owulacja była stymulowana; Gonal 300 od 3 d.c-8d.c 50j.m dodatkowo Fostimon 75 5 i 7 d.c. W 11 d.c widoczne 2 pęcherzyki 19 i 21 mm. Po wykonanym USG mój Pan doktor skierował mnie na zastrzyk Pregnyl 1000, Zabieg inseminacji odbył się 13 d.c, dokładnie 49 godzin później i właśnie z tego powodu jestem pełna wątpliwości. Nurtuje mnie pytanie skąd taki przedział czasowy? W chwili IUI podczas USG doktor stwierdził, że jeden pęcherzyk już pękł a drugi za chwilę pęknie, teoretycznie to bardzo dobry moment. Niestety ja mam cały czas obawy czy aby do owulacji nie doszło dużo wcześniej??! Bardzo proszę o poradę w mojej sprawie i z góry serdecznie dziękuję :)

Wojcinka, asiak1985, sylwia80, BitterSweetSymphony, Bella_Bella, margaretka84, jiwa, Natalia 134, Cagis, 89Natka, Anuśla lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego