X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]

Życie z jednym jajnikiem.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:25

      /  Zgłoś
    Hej. Jeśli taki temat już był, to przepraszam najmocniej. Próbowałam wyszukać, ale nic nie znalazłam.
    Niedawno lekarz postanowił, że trzeba pozbyć się jednego z moich jajników ze względu na bardzo poskręcany jajowód z guzami. Oczywiście się załamałam. Laparoskopię mam za 3 tygodnie i nie potrafię przestać o tym myśleć. Zastanawia mnie jak wygląda życie z jednym jajnikiem? Co z miesiączkami, ciążą, menopoauzą? A może to chory jajnik blokował mi zajście w ciążę?

    karla987, Seli, Frufru lubią tę wiadomość

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ