Życie z jednym jajnikiem.

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Anhe Autorytet
  Postów: 442 204

  Wysłany: 7 listopada 2017, 12:25

    /  Zgłoś
  Hej. Jeśli taki temat już był, to przepraszam najmocniej. Próbowałam wyszukać, ale nic nie znalazłam.
  Niedawno lekarz postanowił, że trzeba pozbyć się jednego z moich jajników ze względu na bardzo poskręcany jajowód z guzami. Oczywiście się załamałam. Laparoskopię mam za 3 tygodnie i nie potrafię przestać o tym myśleć. Zastanawia mnie jak wygląda życie z jednym jajnikiem? Co z miesiączkami, ciążą, menopoauzą? A może to chory jajnik blokował mi zajście w ciążę?

  karla987, Seli, Frufru lubią tę wiadomość

  Trzymam kciuki za nas wszystkie!

  526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
  bfaregz2mhjblff8.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego